Treść opublikowana przez Przemo18
-
nierówna praca silnika zimnego i czasem ciepłego
Witam od nie dawna mam problem z silnikiem. Na zimnym po odpaleniu czasami nie równo pracuje a od paru dni nawet na ciepłym zaczyna nie równo pracować. A co najgorsze w komputerze nie ma żadnych błędów i mechanik rozkłada ręce. Z góry dziękuje za pomoc.
-
[B6 AWX] Podczas jazdy zapala sie kontrolka od ESP
już próbowałem i nic nie gaśnie
-
[B6 AWX] Podczas jazdy zapala sie kontrolka od ESP
ABS się nie świeci tylko to jest dziwne jak zgaszę auto i ponownie zapale to jest ok
-
[B6 AWX] Podczas jazdy zapala sie kontrolka od ESP
Witam podczas jazdy czasami zapala mi się kontrolka od ESP po zatrzymaniu auta wyłączeniu i włączeniu zapłonu kontrolka gaśnie. Jaka może być przyczyna proszę o pomoc.Z góry dziękuje
-
zestaw głośnomówiacy
Witam Chciałbym sie dowiedzieć mam oryginalny zestaw głośnomówiący nokia cullmann ale on jest tylko przystosowany chyba do noki 6310 czy można podpiąć jakiś adapter do nowszego modelu z góry dziękuje za odpowiedz.
-
[B6 AWX] Kopci na czarno
Dzieki panowie za radę podłączymy VAG-a i zobaczymy co tam siedzi. bo tez zastanawiałem sie czy to może wina turbiny w sumie juz mam 200,000 na blacie i może by warto wyczyscic turbine
-
[B6 AWX] Kopci na czarno
Witam wydaje mi sie ze podczas przyspieszania samochód za bardzo kopci na czarno moze ktos da jakies wskazowki co moze bys przyczyna
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich fanów Audi. Jest to moje pierwsze Audi A4 B6.Myśle ze znajde na tym forum wiele potrzebnych informacji a także pomoge. Pozdrawiam:Przemo