Treść opublikowana przez loker23
-
[B5 ADP] Problem z oświetleniem kabiny
chyba nikt naszego przypadku nie mial i nie moze nam pomoc...bynajmniej nie ma odzewu ze strony forumowiczow...no trudno trzeba poczytac troche w necie o tym
-
[B5 ADP] Problem z oświetleniem kabiny
nikt nie mial takiego problemu???? jak go rozwiazac?? co moze byc?? czemu sie to nie pali?????
-
[ALL B5] wisko jakie? jakiej firmy? jaki koszt wymiany..
witam. Panowie! mam do wymiany wisko u siebie w audiczce.. co powiecie o ty?? http://moto.allegro.pl/item822935453_sprzeglo_wiskotyczne_audi_a4_i_a6_95_04_wisko.html ewentualnie moze macie jakies podpowiedzi?? jakiej firmy?? za ile?? a i zasadnicze pytanie ile wezmie mi mechanik orientacyjnie za wymiane wiskozy??
-
[ALL B5] Czy i jak zakodować ten alarm?
ok to podjade i sie zapytam moze faktycznie ten co dorabia klucze bedzie wiedzial o co kaman i mi to zrobi bez problemu!thnx
-
[ALL B5] Czy i jak zakodować ten alarm?
czy kupujac ten zestaw alarmowy ktory wymienilem wyzej w linku musze dokupic cos takiego http://allegro.pl/item834579288_transponder_48_crypto_vw_skoda_seat_audi.html zeby zakodowac nowy kluczyk z alarmu??
-
[ALL B5] Czy i jak zakodować ten alarm?
a gdzie ta pastylke z immo zdobyc?? grot dorobic to nie ma problemu ale martwie sie o ta wkladke immo... jak ja dokodowac i skad wziac ja????
-
[ALL B5] Czy i jak zakodować ten alarm?
gdzie moge ten pin zdobyc?? jest to mozliwe?? a czy majac kluczyk orginalny dokoduje ten kluczyk ktory chce kupic razem z tym alarmem?? da sie to zrobic????
-
[ALL B5] Czy i jak zakodować ten alarm?
tylko ze ja mam grot ten stary i jeden kluczyk ktory jest zalany tym plastikiem jednolicie! chciec wygrzebac z niego immo ta szklana kulke to musze rozkroich kluczyk jakims nozem (poprostu rozwalic go) a tego bym nie chcial. mam jeden kluczyk i chce dorobic kluczyk dolaczony do tego alarmu tzn naciac grot ale i go zaprogramowac zebym mogl odpalic auto.czy da sie tak???????
-
[ALL B5] Czy i jak zakodować ten alarm?
witam. http://allegro.pl/item830776156_sam_zamontuj_alarm_do_audi_a4_b5_1995_2000r.html chce kupic taki alarm zeby sobie sam zamontowac.. co Wy o tym myślicie?? w zwiazku z tym mam pytanie.. czy ten scyzoryk-kluczyk da sie zaprogramowac?? chodzi mi o immobilajzer bo mam tylko jeden kluczyk na stanie. jaka ewentualna cena by byla i czy cos jest potrzebne dodatkowo??
-
[B5 ADP] Problem z temperaturą silnika ale nie termostat
dzieki wam. [br]Dopisany: 26 Listopad 2009, 17:56_________________________________________________ale dalej nie bardzo wiem jaki ten l\silnik mam i czym one sie roznia.. ech
-
[B5 ADP] Problem z temperaturą silnika ale nie termostat
a ktory silnik lpszy?? znaczy sie czym one sie roznia?? znasz moze jakas stronke gdzie mozna o tym poczytac dokladnij??
-
[ALL B5] Świeci air bag po wymianie rezystora i podświetlenia zegarów
ja i tak zainwestuje w kabelek przyda sie a kontrolka faktycznie gasnie po 10 minutach..ale juz niedlugo
-
[ALL B5] Świeci air bag po wymianie rezystora i podświetlenia zegarów
w sumie przydalby mi sie taki kabelek bo mam i golfa to chyba tez by pasowal i zrobie raczej tak jak mowisz i kupie kabel dzieki za podpowiedz!!
-
[B5 ADP] Problem z temperaturą silnika ale nie termostat
dzieki robertb !! w najblizszym czasie postaram sie to zrobic!! z tym ze nie wiem czy ta pompe mam osobno.. mi sie wydaje ze pompa jest na pasu od rozrzadu.. musze spradzic dzis bo na tym forum moglem zly silnik zaznaczyc.. a wlasnie jak rozpoznac jaki silnik mam bo nie jestem do konca przekonany..
-
[ALL B5] Świeci air bag po wymianie rezystora i podświetlenia zegarów
no wlasnie jak wykrecilem zegary to przekrecilem stacyjke....nawet odpalilem auto to teraz trzeba skasowac go vagiem? tak? ciekawe ile za cos takiego krzykna...
-
[ALL B5] Świeci air bag po wymianie rezystora i podświetlenia zegarów
witam. rozkrecilem zegary by wymienic przepalone zarowki od podswietlenia oraz wykrecilem schowek od pasazera by wymienic rezystor bo mi nawiew nie dzialal no i po skreceniu zaczala mi sie palic kontrolka od airbagu no i teraz nie wiem jak ja wylaczyc czy cos zle zrobilem?? podpowie ktos co tu moze byc grane??
-
[B5 ADP] Problem z temperaturą silnika ale nie termostat
test robilem kolego i wszystko dziala jak powinno.. a pompa przeze mnie nie byla wymieniana wiec moze troche juz miec.. ale podejrzewam ze to jednak bedzie termostat jakies gowno zalozylem i teraz mam zdazylo mi sie juz tak ze na swiatlach jak stanąłem to temp podskoczyla do 100stopni jak ruszylem znow spadla do 90 ale kiedy dojechalem do domu przytrzymalem silnik na wyzszych obrotach jakis czas ale temp nie ruszyla juz sie..wiec to chyba termostat co??
-
[B5 ADP] Problem z temperaturą silnika ale nie termostat
ok postaram sie to odpowietrzyc!! ale to jutro juz. zrobie jak napisales! ciekawe czy to pomoze cos a jak nie to moze faktycznie termostat wymienie na ori.. a mozna jakos sprawdzic w jakim stanie jest pompa wody??
-
[B5 ADP] Problem z temperaturą silnika ale nie termostat
termostat mam nowy ale jakiej firmy to tak z marszu nie powiem kupilem go za ok 40 zl chyba jesli dobrze pamietam.. przed wymiana termostatu bylo wszystko ok!! pompa jesli by nie wyrabiala to by takie objawy byly wcdzesniej no nie wiem co mam robic a mam z tym problem..a jak moge odpowietrzyc uklad?? sa jakies sposoby na to?? byla tez mowa o wentylatorze i powiem ze on mi chodzi i to dobrze w mojej ocenie.. ogrzewanie tez bez zarzutow zadnych..
-
[B5 ADP] Problem z temperaturą silnika ale nie termostat
witam. przedstawiam problem z moim silniczkiem..jakis miesiac temu wymienialem termostat.. silnik sie nagrzal tak ze ten plastikowy kruciec wodny co jest w nim czujnik zdeformowal sie tak ze i jego trzeba bylo wymienic i tak tez zrobilem..i wszystko bylo by ok gdyby temperatura nie rosla tzn rosnie tylko i wylacznie na postoju. Kiedy jade na trasie temp. jest 90 ale kiedy tylko sie zatrzymam na pare chwil temp wzrasta nawet i do 105, ruszam i temp znow spada do 90... nie mam pojecia co sie dzieje! moze cos jest zapchane w ukladzie? mozliwe to? dodam ze wiatrak dziala bez zarzutow.. moze ktos mi pomoc??
-
[ALL B5] Hałas przy odpalaniu
myslisz ze to rozrusznik?? Powiem tylko ze to dzieje sie tylko wtedy gdy jest zimno na dworze a samochod przestoi cala noc nieodpalany.. nie wiem co to moze byc..
-
[ALL B5] Hałas przy odpalaniu
Witam. nie wiedzialem gdzie z tym tematem sie udac i postanowilem napisac go na silnikach poniewaz sam nie wiem co sie dzieje.. gdy odpalam silnik a on stoi mi przez noc gdy jest zimno slychac taki dziwny halas.. to nie jest zgrzyt ani nic w tym rodzaju..bardziej to przypomina jakby cos sie zacieralo.. czy mial moze ktos taki problem??moze ktos mi pomoc?? dodam ze na cieplym silniku czegos takiego nie mam co to moze byc??
-
Jakie żarówki polecacie do świateł mijania Audi A4?
jednak wybralem zarowki Philips Blue Vision. pare dni na nich jezdze ale juz jestem zadowolony..zobaczymy ile wytrzymaja
-
Jakie żarówki polecacie do świateł mijania Audi A4?
h4 powiadasz?? a ja jz sie rozgladalem za H7 dobrze ze napisales! jest spora roznica cenowa miedzy Philips Blue Vision a Osram-em.. i co tu wybrac?? a moze jakis uzytkownik zna roznice w jakosc swiecenia i trwalosci miedzy tymi zaroweczkami??
-
[B5 ADP] Nawiew tylko na najwyższym biegu
kolego a jak moge go spradzic?? jak zobaczyc czy on dziala?? jest jakis sposob na niego??