Vag nie chciał sie połączyć ze sterownikiem. a co do podciśnień do patrząc z góry na silnik dokładnie na przepustnice to niżej widzę taki zawór podciśnieniowy który jest połączony z przepustnicą i niestety jest rozerwany zna ktoś może numer tego zaworu i ewentualnie gdzie to można kupić i za ile
Witam
W moim A4 jest fabryczny tempomat, niestety nie działa. Czy ma ktoś pomysł dlaczego i gdzie szukać problemu. sprawdzałem niebieskim Vagiem KKL i nie mogłem sie połączyć, na forum znalazłem informacje ze do tempomatu powinien być bezpiecznik nr.11 u mnie go niema.
Proszę o pomoc
Witam wszystkich serdecznie. Mam na imię Kuba i jestem z warszawy, niestety nie jestem jeszcze posiadaczem A4 ale w niedługo może nim zostanę :>.
Pozdrawiam.