Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

adik1983

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez adik1983

  1. witam musze u siebie wymienic gumowe uszczelnienie tłoczka hamulcowego tył, zauwazyłem że jest przerwane jak sie za to zabrać może ktoś pomoc jak wycisnąc tłoczek i ponownie go włożyć w zacisk
  2. dzieki za informacje kolego Dev przywymianie zdziwiło mnie, że przy starych klockach tego własnie nie było, myślałem że ktoś o nich zapomniał
  3. witam mam pytanko wym klocki tylne w a4 b6 avant i u mnie nie bylo takisch sprezynek http://allegro.pl/zestaw-montazowy-klockow-tyl-audi-a4-b6-i4924250763.htmlczy musze je zamontowac czy w moim modelu nie wystepuja albo ktos wczesniej nie zalozyl ich
  4. wkitam czy ktos z woj lubuskiego podjąłby sie czyszczenia turbo w avf pozdrawiam
  5. dobrze panie Damianie to był ostatni raz
  6. witam ma pytanie zauważylem ze ten wąż ktory wychodzi z trubo wciaskany jest na szybkozłączek ktora nie dolega idealnie i okolice tego miesjca jest lekko zaolejona czy jest jakis patent na uszczelnienie tego miesjca czy wymiana uszczelnien pomoże
  7. jeszcze biore pod uwage inna opcje koles ktory robi reklamy ma takie folie matowe moze mi zrobic taka wlepe pod wymiar i ja przyklei tez powinno byc okej a cena o polowe mniejsza od oryginału ciezki temat
  8. ja mam tdi-ka nie mam wyciec na wydech a powiedzcie łatwo tą wlepe wkleić
  9. witam mam pytanie czy wiecie moze gdzie mozna kupic ta czarna naklejka w tylny zderzak s-line avant w mojej porobiły sie pęcherze i sie poprzerywała http://allegro.pl/audi-a4-b6-s-line-s-line-tyl-2001-kombi-zderzak-i5007122625.html zna ktos moze symbol wlepy 8E9 807 800B czy to bedzie ten numer
  10. jaki wymiar tego oringu żeby wlazł fi 5x 2 mm
  11. a wiecie moze jaki wymiar powinien miesc oring ten ktory zazwyczaj przepuszcza wode ten od tej regulacji
  12. a takim plukaniem od środka nic sie nie uszkodzi pewnie długo potem schnie całość
  13. czy ktos czyscił reflektory w a4 b6 od środka mam na myśli płukanie jakims roztworem czy coś w tym stylu.
  14. bardziej chodzi o to jak prawidlowo muszą byc ustawione mozna to jakos odmierzyc czy tylko na oko
  15. Macie jakiś paten na prawidłowe ustawienie i montaż ponowny przednich ramion wycieraczek w a4 b6
  16. dzięki koledzy za informacje miłego i spokojnego weekendu życze
  17. WitaM czy tkos mi powie jak sprawnie zdemotnowac górną osłone sterownika silnika na podszybiu. Czy w tym celu potrzeba demontowac ramiona wycieraczek, czy poradziliście sobie z tym jakoś w inny sposób?
  18. witam znalazlem ciekawe zimowki z stalowkami et 50 moje auto to a4 b6 czy takie felgi stalowe bedza okej
  19. adik1983 odpowiedział(a) na adik1983 temat w 1.9TDI
    auto zostawilem rozgrzebane w garazu u kolegi na drugi dzien kolega odpalil audi i okazalo sie ze problem ustał i co to moglo byc teraz auto smiga jak dawniej chyba obstawiam na wilgoć oslona ecu ta pokrywa górna ma jeden uchwyt polama ny moze przez to dostala sie gdzies woda
  20. adik1983 odpowiedział(a) na adik1983 temat w 1.9TDI
    ale tak to chodzi normalnie dopiero po tylko tykne noga pedal wyskauja błędy na desce swieci trakcja i swiece zarowe
  21. adik1983 opublikował(a) temat w 1.9TDI
    witam w moim tdi 1,9 avf po odpaleniu zaswiecilo sie ESP i mruga konrolka swiec żarowych zaraz po naciśnięciu pedalu gazu czy ktoś miał podobny problem w tdi
  22. adik1983 opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    witam czy w a4 b6 avant tylne klocki posiadaja czujnik zużycia czy tylko przód
  23. szkoda a juz mialem nadzieje ze sie da cos takeigo zrobic
  24. otrzebny jest jakis gotowy wsad zeby kodowac moduł komfortu w Lcode chodzi o kodowanie długie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.