Treść opublikowana przez adik1983
-
regeneracja uchwytu drzwi a4 b6 obłazi farba
a jaka farbe używałeś
-
regeneracja uchwytu drzwi a4 b6 obłazi farba
ale co kolego masz na mysli chcesz tylko sciagnac ta wartswe farby i nie bedziesz tego malowac
-
regeneracja uchwytu drzwi a4 b6 obłazi farba
witam mam pytanie czy ktos z was zajmował sie kiedys regenereacją uchwytu drzwi z ktorego obłazi farba jeżeli tak to powiedzcie w co sie zaopatrzyc czy coś takiego bedzie dobre LAKIER STRUKTURALNY DO PLASTIKU BOLL 400ml WROCŁAW (3332980595) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. to samo dotyczy przycisków szyb elektrycznych ale nie mam pojecia jak sie za to zabrac potrzebne sa jakies szablony moze ktos poinstruowac co i jak
-
xenon nowe jeden swieci blekitem a drugi rozjasnia sie do bialego
koledzy od kogo najlepiej kupic nowe zarniki d1s oryginalne z pewnego źródła
-
xenon nowe jeden swieci blekitem a drugi rozjasnia sie do bialego
dzieki kolego nostradamus za instrukcje teraz moge spokojnie zamknąć temat i na co tyle krzyku fidotp
-
xenon nowe jeden swieci blekitem a drugi rozjasnia sie do bialego
ale zamienialem inny zarnik i tez tak sie rozswietlał n początku niebieski a potem na bialo mocno
-
xenon nowe jeden swieci blekitem a drugi rozjasnia sie do bialego
jak to wczesniej ktos napisal nie kazdy jeździ na oryginalnych żarnikach i jakos swiecą normalnie i nikt nie ma z nimi problemu dlatego chcialem zapytać
-
xenon nowe jeden swieci blekitem a drugi rozjasnia sie do bialego
po to zeby rozeznac sie jakie problemy maja uzytkownicy a4 b6 czy podobne do moich A jak tobie kolego fidotp preszkadza to tak bardzo to zapisz sie do Straży Obywatelskiej to po co jest to forum skoro nie mozna pisac i zadawac pytan
-
xenon nowe jeden swieci blekitem a drugi rozjasnia sie do bialego
kupilem tansze zarniki
-
xenon nowe jeden swieci blekitem a drugi rozjasnia sie do bialego
witam zalozylem dwie takie same zarówki jedna swieci deliktanym blekitem a druga n poczatku tez blekitem a po chwili rozpala sie do bialego koloru czy to jest wina przetwornicy
-
kłopot zalalem ziobnieczek spryskiwacza do pelna rano pusto
witam koledzy mam pytanko mam problem mam gdzies wysciek ze zbiorniczak sprywskiwacza auto posiada ksenony moje pytanie czy jak sciagne lampe do bede mial lepszy dostep do zbiorniczka czy to nie ma sensu zeby zobaczyc gdzie bedzie wyciek co radzilibyscie zrobic czy moze dostac sie od nadkola sciagnac je czy uchylic
-
pekniete kable w przegubie drzwi kierowcy
wlaśnie dołączam sie do pytania kolegi mycha1236 jak wypiąc kostke zeby sciagnąć gumową osłonę przegubu ---------- Post dopisany at 21:13 ---------- Poprzedni post napisany at 07:21 ---------- doszedlem metada sprawdzenia okazalo sie ze to wina wlacznika szyb zasniedzial a przy okazji glosnik byl padniety i tez go musze wymienic na uzywke jakas
-
pekniete kable w przegubie drzwi kierowcy
witam dzisiaj zdjalem oslone kabli w przegubie drzwi kierowcy i zauważyłem coś takiego i nie dziala mi szyba elektryczna strona pasażera tylko tykanie slychac gdy chce otworzyc ---------- Post dopisany at 19:15 ---------- Poprzedni post napisany at 19:13 ---------- który z tych kabli bedzie od szyby elektrycznej pasażera ---------- Post dopisany 19-05-2013 at 23:24 ---------- Poprzedni post napisany 18-05-2013 at 19:15 ---------- czy mial ktos u siebie taki problem z tymi kblami co orponujecie zrobic polutowac
-
ksenon ten sam typ 600k a swiecą jeden na niebiesko drugi biało
dobrze moja wina za szybko pisałem
-
ksenon ten sam typ 600k a swiecą jeden na niebiesko drugi biało
prosilem o pomoc skoro nie rozumisz pytania prostego to nie moja wina ---------- Post dopisany at 21:50 ---------- Poprzedni post napisany at 21:47 ---------- Po włączeniu światel oba zarniki mają błękitną barwe ale ten od pasażera po kilku sekundach zbielał i co wy na to
-
ksenon ten sam typ 600k a swiecą jeden na niebiesko drugi biało
ale teraz po wymianie na nowy zarnik zapal za każdym razem tylko ze barwa jest inna powinien byc niebieski a jest biały skoro to wina przetwornicy
-
ksenon ten sam typ 600k a swiecą jeden na niebiesko drugi biało
no mialem problem bo nie chciał sie jeden zapalic ale ja wiem ile długo z tym nie jeździłem
-
ksenon ten sam typ 600k a swiecą jeden na niebiesko drugi biało
czyli 4300 oryginał ---------- Post dopisany at 14:04 ---------- Poprzedni post napisany at 14:02 ---------- a jakbys byla przetwornica uszkodzoedzna jakby sie zachowywał zarnik zmienialby barwe
-
klopot z ksenonem B6
najlepsze jest to ze kupilem dwa zaniki nowe i jeden swieci na niebiesko a drugi jest barwy białej a nie niebieskiej czym to moze byc spowodowane co
-
ksenon ten sam typ 600k a swiecą jeden na niebiesko drugi biało
czyli co w sumie proponujecie w tym temacie zrobić
-
ksenon ten sam typ 600k a swiecą jeden na niebiesko drugi biało
czyli mowicie ze to wina przetwornicy czy zarnika ---------- Post dopisany at 13:26 ---------- Poprzedni post napisany at 13:26 ---------- czy po prostu zalozyc zarniki 4300 i jeździć
-
ksenon ten sam typ 600k a swiecą jeden na niebiesko drugi biało
nio po zmianie zarówek ta sama lampa dalej sweci na biało a nie na niebiesko a żarniki te same 6000k
-
ksenon ten sam typ 600k a swiecą jeden na niebiesko drugi biało
przełozyłem zarówki i okazłąo sie ze na jednej lampie swieca giej z poswiata niebieska a na tej drugiej biało bez niebieskiego cyzli cos nie tak jest
-
ksenon ten sam typ 600k a swiecą jeden na niebiesko drugi biało
co proponujecie zrobic z przetwornicą
-
ksenon ten sam typ 600k a swiecą jeden na niebiesko drugi biało
witam mam problem kupilem dwa zarniki 6000 k zalozylem i co sie okazalo jeden swieci na niebiesko drugi na bialo a po wymianie tego bialo swiecacego na inny ktory swiecil na niebiesko tez w tej lampie swieci na bialo czym to moze byc spowodowane