Treść opublikowana przez adik1983
-
jaka jest róznica miedzy termostatem 84 i 87 czy duza
witam jak bedzie róznica miedzy dwoma termostatmia 84 stopnie otwarcia i 87 czy tylko ze ten pierwszy sie szybciej otworzy
-
Wymiana termostatu WAHLER
witam bylem w serwisie boscha pytalem o termostat i szef warsztatu powiedzial ze maja wahlera 84 stopnie ja mialem 87 pytalem czy bedzie to jakas duza roznica powiedzial ze smialo mozna ten 84 zalozyc
-
kat synchronizacji podpowiedzcie co zrobic
Grupy: 004 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM na zimnym slabo pali tak jakby nie na wszystkie garki choc wymienilem swiece na nowe a tak po zatym to oki itak jakby bucalo podczas przyspieszania w aucie
-
prosze o interpretacje logów
witam logi kata synchronizacji Grupy: 000 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 004 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 000 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 004 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM
-
prosze o interpretacje logów
a jak sprawdzic kat synchronicacji wałka rozrzadu z wałem
-
prosze o interpretacje logów
witam prosze o interpretacje logów czy termostat jest do wymiany Grupy: 018 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 028 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 008,008 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 013 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 003 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 003,003 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 007 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 023 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 001 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM
-
witam jak po nocy zapalam autko to tak jakby przez chwile nie palil na wszystkie gary
oto logi zrobione na zimnym http://a4-klub.pl/diagnostyka-vag-32/prosze-odczytanie-logow-260432/
-
prosze o odczytanie logów
Grupy: 001,013,018 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 001,013,023 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 007 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 007 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM
-
Walnięty termostat jak rozpoznać?
u mnie nie plywa wskazowka tylko idealnie na 90 nie stoi ciut ponizej
-
Walnięty termostat jak rozpoznać?
witam jak rozpoznac czy mam walniety termostat u mnie jest tal ze jak sie nagrzeje silnik to wskazówka stoi ciut przed 90 stopniami
-
witam jak po nocy zapalam autko to tak jakby przez chwile nie palil na wszystkie gary
a powiedzcie czy moze byc tak ze jak podlacze pod vaga auto i nie pokaze zadnych błędów w silniku to i tak może być uszkodzony ten czujnik G62 lub g2 mimo to czy powinien wyskoczyc jakis błąd
-
witam jak po nocy zapalam autko to tak jakby przez chwile nie palil na wszystkie gary
a g62 co to jest
-
witam jak po nocy zapalam autko to tak jakby przez chwile nie palil na wszystkie gary
a jak sprawdzic ten przekaźnik świec a moze to byc czujnik temperatury
-
witam jak po nocy zapalam autko to tak jakby przez chwile nie palil na wszystkie gary
witam gdy po nocy chce zapalic auto to tak jakby nie chcial przez pare sekund palic na wszystkie gary potem jest juz dobrze co to moze byc swiece wymienione czy to moga byc pompowtryski czy cos innego jak to sprawdzic jakims vagiem czy cos co polecacie zrobic
-
co sądzicie o osłonie silnika z allegro
takie cos OSŁONA SILNIKA AUDI A4 (B6,B7)01-08 + MOCOWANIA (2979712956) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
-
co sądzicie o osłonie silnika z allegro
witam moaj osłona silnika jest troszke pokieraszowana zastanawiam sie czy nie warto kupić jakąś osłone z allegro nową nieoryginalną co o tym sądzicie moze ktos z takiej korzysta czy bedzie pasowała na otwory
-
uszczelniacze przewodów turbo a4 b6 tdi
kolego Sztomel dzieki za porade wiesz mam tak ze jak reka poruszam to widac ze to luzno pracuje i jest ewidentny luz tylko wlasnie trzeba sprawdzic czy t owina oringów czy tego wystepu
-
uszczelniacze przewodów turbo a4 b6 tdi
głownie mi chodzi o te łączenie co jest pod turbo kolo poduszki silnika jest laczenie szybkie tych wezy i to łaczenie na górze kolo pokrywy silnika czy po wymianie tych oringów te przewody nie ruszaja sie juz tak luzno w tych uchwytach wymianial ktos
-
uszczelniacze przewodów turbo a4 b6 tdi
avf 1.9 2004 rok
-
uszczelniacze przewodów turbo a4 b6 tdi
witam mam takie pytanie mam problem z przewodami ktore ida z turbo a sa łączone na tzw szybko złączke widze ze w dwoch miejscach nie dolegaja na tych łączeniach do siebie idealnie i puszczaja troszke oleju na laczeniach slyszalem ze podobno tam mozna to wymienic te oringi czy to prawda moze ma ktos namiary na te oringi czy jak to sie nazywa
-
witam panowie a4 b6 avf przy gaszeniu slychac taki puch delikatne
aha czyli nie sie czym przejmowac a zauwazylem tez ze przy tych mrozach jak zaczynam jazde to tak jakby pukało coś w rozrządzie ale to moze wina popychaczy potem jak sie rozgrzeje ustaje
-
witam panowie a4 b6 avf przy gaszeniu slychac taki puch delikatne
a ta klapa jaki ma dzwiek to normalne jest czy
-
witam panowie a4 b6 avf przy gaszeniu slychac taki puch delikatne
odrazu jak zgasze taki dziwne puch jakby powietrze
-
witam panowie a4 b6 avf przy gaszeniu slychac taki puch delikatne
witam gdzy gasze swojego diesla slychac takie delikatne puchniecie co to może byc tak jakby powietrze
-
guzik hamulca ręcznego a4 b6
nie uśmiecha mi sie wymieniać dziwgni całej wole porezac ---------- Post dopisany at 20:34 ---------- Poprzedni post napisany at 16:05 ---------- tak to wyglada