Treść opublikowana przez adik1983
-
radio concert lepsze od nieoryginalnego
witam mam pytanie mam w audi radio alpine i zakupiony adapter aktywnego tyłu czy to prawda ze oryginalne radio concert lepiej wspołgra z subem oryginalnym i pozostałymi głosnikami niz ta alpinka czy warto powrócic do oryginału concerta
-
Jak wygląda chipowanie a4 b5 1.9 tdi afn 97 rok
a w jaki celu robi sie te logi
-
Jak wygląda chipowanie a4 b5 1.9 tdi afn 97 rok
a jakie logi sa wymagane
-
Drganie lewarka zmiany biegów
nie nic w kabinie nie czuje zadnych spalin
-
Drganie lewarka zmiany biegów
kiedys bylem w serwisie boscha sprawdzali powiedzieli ze plecionka potem zadzwonili ze to jednak nie plecionka ze dobra jest
-
Drganie lewarka zmiany biegów
u mnie drgac drga ale slychc rezonans w pewnym zakresie obrotów ---------- Post dopisany at 21:07 ---------- Poprzedni post napisany at 21:07 ---------- u mnie drgac drga ale slychc rezonans w pewnym zakresie obrotów
-
Jak wygląda chipowanie a4 b5 1.9 tdi afn 97 rok
czesc a gdzie znajde takie kosci z podstawkami plcc32 i skad wziasc mape ---------- Post dopisany at 07:11 ---------- Poprzedni post napisany at 06:59 ---------- czy trzeba rozebrac kompa w aucie zeby sczytac jaki tam na oryginale jest numer seryjny czy nie ---------- Post dopisany at 07:11 ---------- Poprzedni post napisany at 07:11 ---------- czy trzeba rozebrac kompa w aucie zeby sczytac jaki tam na oryginale jest numer seryjny czy nie
-
Drganie lewarka zmiany biegów
ale drganie skrzyni biegów chyba nie ma nic wspolnego z plecionka
-
Jak wygląda chipowanie a4 b5 1.9 tdi afn 97 rok
jak wyglada chipowani a4 b5 1.9 tdi afn z 97 trzeba wylutowywac cos z kompa czy wytarczy wgranie nowego wsadu i skad wziasc czysta kosc
-
Drganie lewarka zmiany biegów
kiedys patrzylem to te poduchy wygladaja na cale ale lewerek skacze jak glupi
-
Drganie lewarka zmiany biegów
a po czy poznac ze sa walniete poduchy skrzyni biegów
-
Drganie lewarka zmiany biegów
witam panowie jak dodaje gazu albo wpadne w dziure to drga mi lewarek zmiany biegów kolega twierdzi ze to poduszka tylko czy to poduszka skrzyni czy silnika i slysze drgania przy dodawaniau gazu rezonans taki w pewnym zakresie obrotow
-
Ile jest poduszek skrzyni biegów?
witam mam taki objaw ze jak jade to na nierównosciach dziurach rzuca mi lewarkiem zmiany biegów kolega powiedzial ze mam walnieta poduszke skrzyni biegów moje pytanie jest takie ile tam idzie poduszek pod skrzynie czy to moze byc wina poduszki pod silnikiem a i czy zepsuta poduszka skrzyni bedzie sie objawiała rezonansem na cała bude w okreslonym zakresie obrotów
-
Srubki trzymające osłone silnika
ja tez potrzebuje element numer 3 z tego rysunku i zaslepke jedna wie ktos ile to moze kosztowac ---------- Post dopisany at 00:46 ---------- Poprzedni post napisany at 00:46 ---------- ja tez potrzebuje element numer 3 z tego rysunku i zaslepke jedna wie ktos ile to moze kosztowac
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
A co sądzicie o wachaczach MEYLE HD mial ktoś takowe na aucie jak sie sprawuja zastanawiam sie nad MEYLE albo REUVILLA
-
Kompletne zawieszenie przód + tył
widac sami fachowcy ja wymienilem z tylu w avancie tuleje na balece na lema i tak stuka cos dalej teraz wywnioskowalem ze jeszcze z góry amortyatora ida takie gumowe talezyki czy jakos tak i chyba tma jest luz miejsce gdzie maorek laczy sie z nadwoziem
-
skrzeczenie przy skrecie tylko w lewą strone
witam mam taki objaw takie dziwne skrzeczenie gdy w czasie jazdy skrece w lewo lekko kiera to slychac dziwny odglos na posotju tego nie ma w prawo niby wszystko wporzadku co to moze byc myslałem ze mozeto cos ma zwiazek z hamulcami
-
Wymiana napinacza paska PK 1.9 TDI AFN
CZY JEST ktos z Lubuskiego kto mogłby mi w tej wymianie pomoc PILNE
-
[B5 AFN] Pomoc przy wymianie amortyzatorów tył
kolego ja tez wymienialem tuleje w tylnej belce i cis mo tma jeszcze stuka na nierownosciach mowiąze jakies talezyki co ida nad amorem u góry ale jak to sie fachowo nazywa
-
Wymiana napinacza paska PK 1.9 TDI AFN
Witam panowie mam pytanie czy wiecie moze w jaki prosty sposob mozna wymienic napinacz paska PK w afn bez sciagania przodu moze ktos to opracował
-
System Bose
mam pytanie mam seryjne naglosnienie noki co zrobic zeby grało jak BOSE wymiana głośników pomoże jak tak to na jakie
-
Czy ktos wie gdzie mozna zamówic tablice rejstracyjne w wersji amerykańskiej
zastanawiam sie jakby zamowil w wydziale komunikacji ta wlepe srebna co jest na tablicy i ja nakleil na ta nowa to pewnie nie beda sie czepiac
-
Czy ktos wie gdzie mozna zamówic tablice rejstracyjne w wersji amerykańskiej
witam chcialbym załozyć do swojwj audi na tylna klape tablice rejstracyjna z wersji amerynskiej czyli kwadratową koledzy wiecie moze gdzie mozna taka tablice zamowic widzialem na niektórych autach nieźle to nawet wygląda
-
[B5 AFN] kto moze mi powie co mowia te logi
o taka odpowiedz mi chodzilo dzieki czyli tylko termostat
-
[B5 AFN] kto moze mi powie co mowia te logi
o taka odpowiedz mi chodzilo dzieki czyli tylko termostat