Treść opublikowana przez adik1983
-
[B5 AFN] czy moze mi ktoś powiedziec co oznaczają takie parametry
a co jest nieprawidłowe
-
[B5 AFN] czy moze mi ktoś powiedziec co oznaczają takie parametry
a4 1,9tdi AFN Log (0 - 004) co oznaczają takie parametry czy są prawidłowe
-
[B5 AFN] Czy na vagu sprawdzę ustawienie rozrządu czy jest prawidłowo
a czy mozna sprawdzic na vagu czy mam prawidłowo ustawiony rozrzad
-
[B5 AFN] Po czym poznać że jest źle rozrząd ustawiony
czy jest mozliwe żeby jeździć ze zle ustawionym rozrzadem
-
[B5 AFN] Po czym poznać że jest źle rozrząd ustawiony
a jak sprawdziłeś że pasek przeskoczył
-
[B5 AFN] Po czym poznać że jest źle rozrząd ustawiony
i twoja odpowiedz mi sie bardzo podoba jest cos na rzeczy tak po prostu w tdi jest może to rzadki olej i dlatego
-
[B5 AFN] Po czym poznać że jest źle rozrząd ustawiony
mam pytanie czym objawiałby sie zle ustawiony rozrząd w audi a4 1.9 tdi afn bo znajomy który bawi sie w mechanika mówił ze mój tdi klekocze i że to wina zle ustawionego rozrządu i że to zawory tłuką o tłoki i tak klepie czy jest to mozliwe przecież przy wymianie rozrzadu na koniec krecilismy wałem i nic nie stawiało oporu czy ten kolega tkwi w błędzie
-
[B5 AFN] czy ktoś używał takich środków
wd to trzeba by wpisac w tą czesc gdzie są łopatki a nie ma takiem mozliwości
-
[B5 AFN] czy ktoś używał takich środków
nie wiem od czego tozależy ale czesto sie zdarza że łapie robiłem logi i pisali że kierownice w turbo kolega stosował taki środek i mówił że mu pomógł
-
[B5 AFN] czy ktoś używał takich środków
no wpada w tryb awaryjny i nie wiem co robić [br]Dopisany: 27 Marzec 2011, 11:17_________________________________________________ile kosztuje czyszczenie turbo
-
[B5 AFN] czy ktoś używał takich środków
witam czy tkoś mozę używał takich środków do czyszczenia turbo w aucie http://allegro.pl/srodek-do-czyszczenia-zaworow-egr-turbosprezarek-i1529175722.html
-
[B5 AFN] Kąt wtrysku statyczny
Grupy: 000 - http://vaglog.rtnet.pl/adik.23_36832.html
-
[B5 AFN] Kąt wtrysku statyczny
oto log z kątem wtrysku po regulacji prosze ocenic czy dobrze to zrobiłem mysle e lepie ciezko bdzie ustawic Log (0 - 000)
-
[B5 AFN] Kąt wtrysku statyczny
robilem w BS cyli mam dobrze ustawione ale dzieki za info
-
[B5 AFN] Kąt wtrysku statyczny
mam pytanie ustawialem kat wtrysku stat mialem cos kolo 81-84 pocregulacji mam tak ze pokazuje na logu poczatkowo 56 potem 54 , 55 itd. czyli to sie liczy ze mam w przedziale 54-57 czyli jest ok tak na cieplym silniku
-
[ALL B5] Jak zrobić Crash reset??
kolego ja miałem to samo znajomy prowadzi diagnostyke komputerową aut wykasował i tą crashj date jakims programem bez ingerencji także na 100% sie da a tez chcielismy rozbierac auto żeby dostac sie do sensora ale sie udało nie pamietam ji tyo był program zapytam go to ci napisze na priva
-
[B5 AFN] Proszę przeglądnąć LOGI
aha no dobrze tak zrobie
-
[B5 AFN] Proszę przeglądnąć LOGI
z tym katalizatorem to własnie nie wiem jak jest a czy mozliwe jest to że założyłem w tamtym roku jakis badziewny filtr paliwa i dlateko słabo zapodaje paliwo a z tymi kierowniczkami to bedzie pewnie powracał problem bo jak robiłem logi to przy pierwszym mi zamulił wykasowaliśmy błędy i po tem to juz smigał jak wariat po 160 km/h a wczeniej przy tych bełdach to max 110 szedł dzieki kolego za pomoc to zrobic jeszcze te trzy logi ale do 1000 obrotów do 4000 tak
-
[B5 AFN] Proszę przeglądnąć LOGI
co do termostatu to mozwie że za mało sie rozgrzał i dlatego ja robiłem dynamiczen logi to miłem temp 90 stopni i nie spadała choć przy -8 stopni C leciałem autem 140 także nie możliwe e termostat do wymiany po prostu nie był dogrzany[br]Dopisany: 24 Luty 2011, 11:58_________________________________________________oto komplet logów DYNAMICZNYCH Log (0 - 003) Log (1 - 004) Log (2 - 001) Log (3 - 011) Log (4 - 008) Log (5 - 010) a tutaj jeszcze raz statyczny blok 007 wczesniej coś z tem sie nie zgadzao auto miałem niedogrzane Log (0 - 007) [br]Dopisany: 24 Luty 2011, 13:20_________________________________________________mysl że ktoś mi pomoże błąd 00575 i 00519 g71 ale wykasowane i porobione logi poniżej
-
[B5 AFN] Proszę przeglądnąć LOGI
DYNAMICZNY GRUPY 003/008/011 Log (0 - 003,008,011) STATYCZNE Log (0 - 001) Log (1 - 000) Log (2 - 003) Log (3 - 007) Log (4 - 004) Log (5 - 013,013) Log (6 - 023) prosze powiedziec co jest z TDI nietak wyskakuje błąd 00519 g71
-
[B5 AFN] Kto z lubuskiego zajmuje sie czyszczeniem zapieczonych kierownic turbo
ko z woj lubuskiego zajmuje sie czszczeniem zapieczonej kierowncy turbulum silnik afn z checia zlece taka prace
-
[B5 AFN] Pytanie ściągnełem wężyk idący od ecu znaczy od g71
kolego rozebralem ecu i sciagnelem ten wężyk z ecu i dmuchnelem wstrone silnik i zauwazylem ze jak dmucham to nie blokuje tylko powietrze gdzies ucieka znaczy nie wytwarza sie podciśnienie czy to jest prawidłowe czy oznacza że gdzies jest nieszczelność
-
[B5 AFN] Błąd G71 w czym tkwi przyczyna
co w takim rzypadku trze zrobc rozebrac ten ecu czy tylko wystarcz wężyk
-
[B5 AFN] Błąd G71 w czym tkwi przyczyna
a czy men czujnik jkos spawdzic w prosty sposób czy tylko zamiana na inny sprawny wchozi w gre a i gdzie sie ten czujnik znduje mam a4 afn z roku 97
-
[B5 AFN] Błąd G71 w czym tkwi przyczyna
witam mam pytanie w czym moze tkwic przyczyna błedu 00519 G71 nie yta co to znaczy panie moderatorze tylko czym moze byc spowodowany 1,9tdi afn a4 b5