Treść opublikowana przez adik1983
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
no nie stosuje żadnych doktorów moto
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
i nic mu nie bedzie jak zmienie z półsyntetyka na full syntetyk nie bedzie grał po zaworach
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
witam panowqie jaki olej proponujecie zalać mam audi a4 1.9 tdi z prezebiegiem niby 209 tys ostatniko zalałem LIQUID MOLY 10W40 MOS2 ponieważ nie wiedziałem jaki olej lał niemiec teraz zbliża sie wymiana i zastanawiam sie co wlać
-
[B5 AFN] Moja Niunia A4 Avant
właśnie pozbyłem sie chromowanych ramek tablic okazało sie po myciu ze solanka zajeła sie tym chromem który poprostu schodził płatami trzeba przerzucić sie na jakieś black bez dodatku chromu [br]Dopisany: 05 Luty 2010, 17:49_________________________________________________a tu fotka z przymierzania nowej alu
-
Spocik Lubuski :)
mam pytanko czy na spocie można kupić może ramki klubowe pod rejstracje czy tylko przez forum
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
panowie kto mi poleci coś z meguiarsa do usuwania rysek na lakierze no i odnowy jak to sie dokladnie nazywa cos naprawde dobrego i coś do skórzanej tapicerki
-
[B5 AFN] Moja Niunia A4 Avant
puzla/przendze czy jak go zwał tak zwał zgadłeś panie pszendze odwiedziłem i fele zakupiłem do audi
-
Wymiana radia na nie fabryczne w Audi A4 B5
zamontowałem adpater miodzio gra jak powinno warto było
-
[B5 AFN] Moja Niunia A4 Avant
HIDy są soczewka też
-
[B5 AFN] Moja Niunia A4 Avant
myśle nad tylnymi lampkami poliftowymi do avanta ale nie wiem czy warto sie w taką zamiane bawić
-
[B5 AFN] Moja Niunia A4 Avant
wiesz kiedy jechałem tydzień temu w sobote po felgi śmigałem do trzebiela i spowrotem może wtedy mnie widziałeś i jak wrażenia a w którym miejscu mnie widziałeś [br]Dopisany: 17 Styczeń 2010, 19:07_________________________________________________może ktoś poleci jakiś dobry środek do skóry
-
[B5 AFN] Moja Niunia A4 Avant
tu nie ma tak duzo chromu widziałem auta całe w chomowych dodatkach nie mam pakiet chrpmu nie jest tak źle
-
Wymiana radia na nie fabryczne w Audi A4 B5
miałem oryginalne radio i nie wyświetlało Bose sprawdziłem dzisiaj na Subie jest wlepa NOKIA wszystko jasne nagłośnienie NOKIA
-
Wymiana radia na nie fabryczne w Audi A4 B5
ja zakupiłem radio Alpine 9874 RR i tył mi gra bardzo słabo co w moim przypadku jaki adapter zastosować [br]Dopisany: 17 Styczeń 2010, 11:34_________________________________________________po czym poznac czy mam system Bose mam wtylnych drzwiach głośniki i sub orgyginalny ale nie ma na zaślepkach napisu Bose AUDI Z 97 roku
-
[B5 AFN] Moja Niunia A4 Avant
wycieraczka od b6 estetyczniej wyglada na klapie
-
[B5 AFN] Moja Niunia A4 Avant
a po czym poznać że plecionka na wydechu jest do wymiany bo zauważyłem takie dziwne buczenie na wolnych obrotach od wydechu[br]Dopisany: 17 Styczeń 2010, 10:24_________________________________________________wie ktoś moze kiedy ta zima sie skończy już mnie korci żeby felgi założyć tak na próbe
-
[B5 AFN] Moja Niunia A4 Avant
nie to własnie ostani chrom dołożony do tego auta
-
[B5 AFN] Moja Niunia A4 Avant
o oto foty wnętrza auta i mój najnowszy mod ringi chrom na zegarach
-
[B5 AFN] Moja Niunia A4 Avant
tak ksenon jest i spryski orginalne wszystko śmiga [br]Dopisany: 10 Styczeń 2010, 11:45_________________________________________________myśle teraz na obwódkami szyb chrom i jakiś chrom na lusterka co możecie polecic czy nie warto sie w to bawić i chrom ringi na tarcze http://moto.allegro.pl/item872118121_ringi_ramki_zegarow_audi_a3_a4_a6.html
-
[B5 AFN] Moja Niunia A4 Avant
światła tylne nie są poliftowe ale może zmienie w przyszłości jak grosza bedzie więcej
-
[B5 AFN] Moja Niunia A4 Avant
WIEM LEDY NAPEWNO WYRZUCE NA DZIEŃ DZISIEJSZY NIE MAM FOT WNĘTRZA [br]Dopisany: 09 Styczeń 2010, 22:41_________________________________________________A te 1BE to co to za oznaczenie zawiechy
-
[B5 AFN] Moja Niunia A4 Avant
Witam wszystkich na forum moje autko to audi a4 b5 avant MODEL: A4 B5 ROK : 1997 r. SILNIK: 1.9 TDI AFN MOC: 110km ZAWIESZENIE: seria z S-LINE KOLA: SERYJNE ALUSY AUDI ZMIANY PRZEPROWADZONE : reflektory zespolone soczewki , tylna wycieraczka od a4 b6 PLANY: alusy 18 stki s-line , pożyjemy zobaczymy co dalej a oto kilka fotek
-
[B5 AFN] Tylna wycieraczka avant problem
zamontowałem z elektrykiem silniczek w mojej audi taki poliftowy zamontował przekaźnik ponieważ jest inne sterowanie zamiast plusa był minus i wszystko działa ale okazało sie ze wycieraczka pracuje od prawej do lewej czy jest mozliwoś zmiany pracy silnik z lewej na prawa czy ktoś też tak mial;[br]Dopisany: 12 Grudzień 2009, 18:09_________________________________________________czy pomoże zmiana plusa z minusem
-
[B5 AFN] jakie ramie wycieraczki
wymieniłem u siebie silniczek tylnej wycieraczki i dział tylko jest maly problem tzn to jest poliftowa wersja i ten silniczek pracuje od prawej do lewej a nie tak jak w wersji starszej od leawej do prawej i okazuje sie że moje ramie nie pasuje do takowego ułożenia w jakie ramie wycieraczki musze sie zaopatrzyć z jakiego modelu czy z b6 bedzie pasowało bo ten model miał wycieraczke po prawej
-
[B5 AFN] Gdzie znaleźć przekaźnik tylnej wycieraczki
witam mam taki problem mianowicie nie działa mi tylna wycieraczka moze to przekaxnik tylko nie wiem gdzie go znaleźć kupiłem silnik używany który smiga bo kolega podłączył u siebie w aucie niby prą jest na kostce co to może być nie mam pojęcia