Treść opublikowana przez adik1983
-
[B5 AFN] jakie żarówki rurkowe do podświetlenia tablicy rejstracyjnej a4 b5 avant
witam chciałem wymienić żarówki od podświetlania tablicy rejdtracyjnej wiem tylko że tam idą rurkowe ale nie znam dokładnie symblou albo jaka długość chciałem założyc jakieś niebieskie może jakies polecicie
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
tak do 150 zł jestem skłonny wydac
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
witam mam a4 b5 kolor granatowy metalik jakie produkty byście polecili z meguiarsa żeby z auta zobić cacuszko interesuje mnie jakiś komplecik
-
[B5 AFN] Jak pomalować obwódkę grilla na czarno
witam poradziłby mi ktoś jak pomalowac obwódke grila w a4 na czarno jakie sprzęty są potrzebne i jak to sie robi pokolei
-
[ALL B5] Skrzypienie w przednim prawym kole
ja zrobiłem to samo i ustało skrzypienie nawet kupiłem nowy wachacz ten prosty dolny co trzyma amorka wydałem 170 zł na marne i teraz bedzie sie pasł w garazu
-
[ALL B5] Skrzypienie w przednim prawym kole
te skrzypienie to nawet daje sie we znaki jak sie mocnije autem buja góra dół na moje oko to którys dolny wachacz bo z tamtąd ten odgłos sie wydobywa któraś koncówka sie zatarła juz albo coś w tym stylu
-
[ALL B5] Skrzypienie w przednim prawym kole
ja mam też takie objawy że skrzypi przy kręceniu kierą w prawym kole a dwa górne wachacze mam nowe wymieniane 2 miesiące temu czyli któryś z dolnych napewno ale podjade na warsztat żeby kukneli na to[br]Dopisany: 28 Sierpień 2009, 07:07_________________________________________________chyba że można to jakoś samemu sprawdzić mam ktoś jakis pomysł
-
[B5 AFN] Listwy przy przedniej szybie po obu stronach można je swobodnie sciągnąć
a może ktos to sciągał napisze jak żeby niczego nie pourywac
-
[B5 AFN] Całkowity brak mocy, lepiej jeździ w trybie awaryjnym
mi powiedziano że to bedzie filtr paliwa
-
[B5 AFN] Listwy przy przedniej szybie po obu stronach można je swobodnie sciągnąć
witam mam pytanko czy te listwy co są przy przedniej szybie z prawej i lewej strony można swobodnie sciągnąc i założyc chodzi o te przy słupku takie uszczelki
-
[B5 AFN] Całkowity brak mocy, lepiej jeździ w trybie awaryjnym
ja dzisiaj podjade pod kompa podłacze auto moze coś pokaże sam nie wiem od czego zacząć [br]Dopisany: 19 Sierpień 2009, 07:23_________________________________________________byłem na kompie pokazał błąd 575 czyli coś z nieszczelnością na kolektorze ssącym lub systemem ERG CZY MIAŁ KTOŚ COŚ TAKIEGO
-
[B5 AFN] Całkowity brak mocy, lepiej jeździ w trybie awaryjnym
wiem tylko jak to można recznie rozruszac za co sie złapać
-
[B5 AFN] Całkowity brak mocy, lepiej jeździ w trybie awaryjnym
a jak to ręcznie rozruszac a masz moze fote tego zaworu n75 jestem w tym temacie zielony[br]Dopisany: 17 Sierpień 2009, 22:20_________________________________________________a podłaczenie pod kompa coś by pokazało czy to ten zawór czy coś innego jak tak to to zrobie
-
[B5 AFN] Całkowity brak mocy, lepiej jeździ w trybie awaryjnym
a jak podejśc do tego problemu w moim przypadku co z tymi zapieczona kierownicą w turbo da sie to jakoś obejść bez większego demontażu osprzętu
-
[B5 AFN] Bardzo skaczące obroty obroty. Co to może być ?
u mnie jest coś takiego że niby jest okej ale po jakimś czasie w trasie naprzykład zaczynam wyprzedzać jakieś auto obroty rosną iw pewnym momencie słabnie tak że cieżko auto wyprzedzić dopiero jak zmienie bieg na wyższy to troszke lepiej jest ale obroty nie są mega duże gdzieś ponad 3 tys i słabo przyspiesza tak że nie można nawet tira wyprzedzić i przy maksymalnie wciśniętym pedale gazu max 120 leci co to moze byc
-
[B5 AFN] Całkowity brak mocy, lepiej jeździ w trybie awaryjnym
u mnie jest coś takiego że niby jest okej ale po jakimś czasie w trasie naprzykład zaczynam wyprzedzać jakieś auto obroty rosną iw pewnym momencie słabnie tak że cieżko auto wyprzedzić dopiero jak zmienie bieg na wyższy to troszke lepiej jest ale obroty nie są mega duże gdzieś ponad 3 tys i słabo przyspiesza tak że nie można nawet tira wyprzedzić i przy maksymalnie wciśniętym pedale gazu max 120 leci co to moze byc
-
[B5 AFN] Awaria skórzanego fotela pasażera
witam mam w aucie a4 avant b5 fotele skórzane zauwazyłem wczoraj że z tyłu fotela tam ghdzie jest taka płyta z siatką na pierdólki po jednej stronie pojawiła sie szpara coś jakby pósciło albo coś takiego nie przylega idealnie moje pytanie jest takie jak zdemontowac tą tylną częśc fotela może ktoś miał takowy problem zauwazyłem także że podczas jazdy gdy skręce w prawo i w lewo to coś w fotelu sie przesuwa raz w jedną raz w drugąco to może być
-
[B5 AFN] Coś mi skrzypi tak jakby guma gdzieś ocierała prawy przód
witam wymieniłaem dwa górne wachacze prawy przód i stuki ustałay ale teraz pojeździłem troszke i podczas ruszania coś mi w tym kole sie oddzywa jakby guma gdzieś ocierała to jest chwilowe nieraz przy ruszaniu a nieraz cały czas tak sie dzieje co poradzić na to i do tego doszły stuki z lewej strony tez trzeba wymienic górne wachacze pewnikiem masakra to zawieszenie w audi wie ktoś gdzie mozna kupić te sruby do tych wachaczy bo stare po demontazu to na złom sie nadają bez młota to nie robota
-
[B5 AFY] Coś skrzypi przy ruszaniu i cofaniu w zawieszeniu prawy przód
witam mamk pytanko wymienilem w zawieszeniu prawy przód dwa wacxhacze górne przedni i tylny stuki ustały ale po jakimś czasie coś zaczęło skrzypiec podczas ruszania i cofania na początku co tro może byc czy to któryś z dolnych wachaczy może ktoś miał taki objał i wie vo trzeba zrobic pozdrawiam
-
[ALL B5] Wymiana wahaczy górnych
ja mam taki problem nie odkręciłem te trzy śruby z góry co trzymją całą kolumne i nie moge jej opuścić w dół żeby wyjąć tą jedną srube która ten wachacz z przodu trzyma nie wiem czemu trzy trzeba coś jeszcze popuścić zawleczke zdemontowałem może ktoś pomoże [br]Dopisany: 11 Maj 2009, 22:24_________________________________________________czy to wszystko czasem nie trzyma sie na stabilizatorze
-
[ALL B5] Czy seryjny grill można jakoś przerobić na "s-line" ?
Witam czy seryjny grill mozna w jakiś sposób we własnym zakrsie przerobic na coś w stylu s line może ktoś sei w to bawił i podzieli sie swoją wiedzą
-
[B5 AFN] czy dałoby rade spolerować troszke reflektory Boscha
Witam chcialem zapytac czy można spolerowac szkale klosze w Reflektorach Boscha bo moje mają takie wżery odpryski od kamieni można to jakoś choć troche poprawić pytam z ciekawości
-
[B5 AFN] Jaki grill sportowy polecacie ?
a ja tam widziałem audi z grilem bez znaczka i była za***ista furmana każdy ma inny gust [br]Dopisany: 28 Kwiecień 2009, 21:34_________________________________________________nie mam zamiaru płacić 500-700 zł za grila do starego auta bez przesady
-
[B5 AFN] Jaki grill sportowy polecacie ?
witam mam pytanie chciałem sobie grilla zmienić na jakiś bez znaczka co mozecie polecić czekam na sugestie z waszej strony
-
[B5 AFN] Gdzie można kupić dokładkę przedniego zderzaka (ten czarny plastik na dole) ?
jak mi ktoś takowy załatwi to go z checią kupie