Treść opublikowana przez adik1983
-
[B5 AFN] Gdzie można kupić dokładkę przedniego zderzaka (ten czarny plastik na dole) ?
witam chciałem zapytać gdzie można zakupić dokładke przedniego zderzak bo moja jest nieco pokieraszowana chciałbym wymienić na nową pozdrawiam
-
GŁOGÓW też żyje
witam tu adik jestem nowy i to mój pierwszy OOOO i to jeszcze TDI chętnie odwiedze kolegów z Głogowa mam rodzinke w Serbach i czesto tam bywam pozdrawiam
-
[B5 AFN] Wgniecenie na misce olejowej
skoro sie tak poddała to znaczy że to jest blkaszana [br]Dopisany: 18 Kwiecień 2009, 13:16_________________________________________________kolega mi mówił że ten wgniot jest mały i nie warto sobie nim zaprzątac głowy
-
[B5 AFN] Potrzebny przewód do klimy łączący kompresor z chłodnicą klimy
fotki węża nie mam tylko numer części 8DO 260 701 B
-
[B5 AFN] Potrzebny przewód od klimatyzacji
Witam potrzebny mi jest przewód od klimy do a4 o takim numerze 8DO 260 701 B/H nie wiem o co chodzi z tymi literkami z obu stron są nakrętki może ktoś posiada taki przewód bede wdzieczny za pomoc
-
[B5 AFN] Wgniecenie na misce olejowej
żeby w a4 sciągnąc miske to trzeba mieć sprzęt trzeba zawieszenie odkręcić i podnieść silnik lekko
-
[B5 AFN] Wgniecenie na misce olejowej
ale czy przez taki wgniot mogło sie coś uszkodzić
-
[B5 AFN] Jak wygląda smok oleju ?
kolego Sztomel schemat silnika afn wygląda tak znalazłem to na necie takze tam nie ma żebatki która napędza smoka http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/a5119a5bd5c181eb.html
-
[B5 AFN] Wgniecenie na misce olejowej
a czy takie wniecenie na częsci przeniej miski jest szkodliwe to znaczy 1cm głębokości wgniot ma
-
[B5 AFN] Wąż od klimatyzacji zrobił sie płaski
a wygląda to tak szczegóły w tym linku http://www.a4-klub.pl/smf/silniki_diesla/b5_afn_wgniecenie_na_misce_olejowej-t75776.0.html;new i co teraz czy ktoś może posiada taki przewód na sprzedaż ?
-
[B5 AFN] Wgniecenie na misce olejowej
dzisiaj zapodam fote [br]Dopisany: 16 Kwiecień 2009, 08:46_________________________________________________oto fotki uszkodzeń jakoś nie jest najlepsza i jeszcze przewód od klimy i nie wiem bo klima działa może go nie ruszac
-
[B5 AFN] Jak wygląda smok oleju ?
ma ktoś może zdjęcia jak wygląda zmok oleju w silniku 1,9 TDI AFN albo jakiś ryzunek bo zahaczyłem miska i mi z przodu troszke wklęsła i boje sie że smok mógł zostać uszkodzony ale moze sie myle pozdrawiam
-
[B5 AFN] Jak odkręcić miskę olejową ?
bo nie wiem czy smok nie został uszkodzony moze ma ktoś zdjęcie jak wygląda smok oleju w tdi i w którym miejscu w misce sie znajduje
-
[B5 AFN] Jak odkręcić miskę olejową ?
witam czy mołłby mi ktoś po kolei opisać czynności jakie trzeba wykonac żebuy odkręić miske olejową w a4 b5 tdi 1,9 pozdrawiam i czy ktoś wie gdzie taką nową miske można kupić
-
[B5 AFN] Wgniecenie na misce olejowej
Witam mam pytanko przychaczyłem o pniaczek swoją audi i mi sie lekko miska wgniotła na samym początku wrzuce fote jak zrobie nie wiem czy mozna na tym śmigac smiało czy lepiej wymienic na nową czy ktoś sie orientuje jaka jest cena nowej to jest miska blaszana pozdrawiam
-
[B5 AFN] Potrzebny przewód do klimy łączący kompresor z chłodnicą klimy
miałem małą przygode przychaczyłem przodem i mi sie przewód od klimy spłaszczył ten przewód łaćzy kompresor z chłodnicą klimy bede wdzięczny jeżeli ktoś takowy mi załatwi bo cieżko o taki a w ASO wołają hoho fachowo waż łączący kompresor ze skrapalczem numer katalogowy 8DO 260 701 B moze tkos ma taki pilne podam numer fona jak coś 606693387 pozdrawiam
-
[B5 AFN] Proszę o analizę błędów (550 1266 i 626) - tłumik strasznie drga
byłem w serwisie i niby stwierdzili że kąt jest wporządku i to wina koła dwumasowego koszt jakies 1750 zł można sie załamać [br]Dopisany: 08 Kwiecień 2009, 15:43_________________________________________________najlepsze jest to że w Serwisie Boscha na pierwszy rzut mechanior główny powiedziła mi że to najprawdopodobniej poduszka któraś pod silnikiem bądz tu madry i pisz wiersze a nie koło dwumasowe przenosi wibracje że tak autem trzesie [br]Dopisany: 08 Kwiecień 2009, 20:17_________________________________________________okazało sie że to ta plecionka jest do bani przerwała sie i przenosi wibracje na wydech
-
[B5 AFN] Gdzie mozna kupić nowe ślizgi poda zderzak przedni do a4 B5 rok 97 AVANT
Gdzie mozna kupić nowe ślizgi poda zderzak przedni do a4 B5 rok 97 AVANT cieżko takie coś znaleźć może ktoś wie gdzie to można kupić
-
[B5 AFN] Nie mogę podpasować zderzaka
mam problem po wymianie rozrządu nie moge dopasować zderzaka odpowiednio mam za duże szpary na tych slizgach nie trzyma odpowiednio co poradzić [br]Dopisany: 07 Kwiecień 2009, 23:04_________________________________________________gdzie można kupić takie slizgi nowe pod przedni zderzak
-
[B5 AFN] Kiedy wymieniać szklanki w silniku ?
ja tam wielkich stuków nie zauważyłem chodzi o to że kolega mnie namawia na wymiane mowi że bedzie lepiej silniczek chodził sam nie wiem wiadomo jak zimny to coś tam sie sekund kilka odezwie ale nie jet źle
-
[B5 AFN] Kiedy wymieniać szklanki w silniku ?
po czym poznac że trzeba wymienić szklanki w rozrządzie silnik 1,9TDI
-
[B5 AFN] Proszę o analizę błędów (550 1266 i 626) - tłumik strasznie drga
a jakie świece żarowe do afn 110kmnajlepsze i jaki to koszt
-
[B5 AFN] Proszę o analizę błędów (550 1266 i 626) - tłumik strasznie drga
no ale vag pokazał takie błedy 550 początek wtrysku regulacja i coś z świecami żarowymi
-
[B5 AFN] Proszę o analizę błędów (550 1266 i 626) - tłumik strasznie drga
no jakies 850-860 nie więcej a powinien miec 900 z groszem [br]Dopisany: 05 Kwiecień 2009, 22:54_________________________________________________nie wiem jaka jest przyczyna tego satanu rzeczy i jak to naprawić
-
[B5 AFN] Proszę o analizę błędów (550 1266 i 626) - tłumik strasznie drga
witam mam następujący problem autko ma zaniżone obroty i strasznie tłumik drga podłaczyłem u kolegi pod VAGA i pokazało błąd 550 9regulacja początku wtrysku różnica doregulowania i drugi 1266 przekaźnik świecy żarowej przerwa lub zwarcie do masy i 626 lampka kontrolna włączenia świec przerwa lub zwarcie do masy wcześniej było wporzadku nie wiem czym to jest spowodowane pozdrawiam moze ktoś pomoże obroty są zaniżone