Treść opublikowana przez adik1983
-
cieżko pali za pierwszym razem
oki dzieki zrobie tak jak mowisz
-
cieżko pali za pierwszym razem
a jaki tam do tych swiec dotep jest poradze sobie jakis klucz specjalny potrzebny jest najgorzej jest przy tej swiecy ktora jest za filtrem paliwa
-
cieżko pali za pierwszym razem
witam gdy rano przychodze wyprowadzic auto ciezko pali nierówno pracuje chwilowo tak jakby nie na wszystkie cylindry moje spostrzeżenia są takie że to moze byc wina świec ale mogę sie mylić co o tym sądzicie wczesniej tez mialem a4 b5 tdi i tez tak ciezko zaczał palic okazało sie ze tylko jedna świeca grzała po wymianie ustało czy jestem na dobrym tropie
-
wymiana rozrządu a4 b6
a macie jakis opis co i jak sie robi
-
wymiana rozrządu a4 b6
a poda ktos linka do opisu
-
wymiana rozrządu a4 b6
witam czy wymieniał ktos sam rozrząd w a4 b6 1.9 tdi avf czy samemu jestem w stanie to zrobić w silniku benzynowym 1,8 wymieniałem u ojca kiedys nie było problemu a moze jest ktoś z lubuskiego kto by pomogł
-
gdzie lewarek w audi bez zapasówki
kolego a gdzie trzymasz lewarek i podnośnik
-
gdzie lewarek w audi bez zapasówki
kolego a takie coś też masz w tym był ten styropian to wieczko i ta śruba czy miałes sam styropian bez tej plastikowej rynienki ---------- Post dopisany at 23:16 ---------- Poprzedni post napisany at 23:14 ---------- bede wdzieczny jakbys podesłał mi zdjecia zobacze czy mam tez takie coś u siebie a jak kupiles zapas to ten styropian wyrzuciłes ---------- Post dopisany at 23:16 ---------- Poprzedni post napisany at 23:16 ---------- tego nie miałes ---------- Post dopisany at 23:19 ---------- Poprzedni post napisany at 23:16 ---------- tez zastanawiam sie czy czasem nie kupic pelnego alusa na zapas piatego tylko nie wiem czy 17 stak wejdzie w tą wneke
-
gdzie lewarek w audi bez zapasówki
a taki plastik w baganziku pod to jeszcze idzie
-
gdzie lewarek w audi bez zapasówki
kolego tylko to idzie nie ma żadnych platików to idzie zamiast koła tak
-
gdzie lewarek w audi bez zapasówki
a ma ktos jak to ma wygladac w avancie bo na tym zdjeciu sedan jest
-
gdzie lewarek w audi bez zapasówki
a gdzie takie graty mozna kupić
-
gdzie lewarek w audi bez zapasówki
nie mam czegoś takiego u siebie
-
gdzie lewarek w audi bez zapasówki
a gdzie ten styropian ja nie mam nic w miejscu gdzie jest koło
-
gdzie lewarek w audi bez zapasówki
witam mam pytanie gdzie mozna znaleźć lewarek i klucz do kół w audi bez koła zapasowego byl tylko ten płyn do wpuszczania w dziurawą opone
-
korozja w A4 B6
koledzy powiedzmy sobie szczerze audi 80 b4 i a4 b5 byly odporiejsze na rdze i tyle w temacie cóż czym młodze auto tym wieksze oszczedności a co za tym idzie slabsze materiały
-
korozja w A4 B6
kolego giena dzieki za proste objasnienie tematu powstającej korozji
-
korozja w A4 B6
czyli to normalna przypadłość tego modelu
-
witam sposób na zmechconą alcantare
sposób na zmechaconą alcantare zna ktoś sposób na jej odświeżenie
-
korozja w A4 B6
takie pęcherze sie robią po obu stronach z prawej troszke wiecej tego mierzone miernikiem lakieru błotniki
-
korozja w A4 B6
to zem sie wpierdzielił
-
korozja w A4 B6
witam czy korozja pojawiajaca sie na przednich błotnikach audi a4 b6 to jest normalna rzecz czy nie
-
zmiana kluczyka audi a4 b6
wielkie dzięki kolego Wihajster masz u mnie dużego browarka
-
zmiana kluczyka audi a4 b6
a gdzie sie on znjaduje
-
zmiana kluczyka audi a4 b6
witam kupile na allegro sama obudowe kluczyka typu scyzoryk do a4 b6 ze starego klucza wydłubałem wnętrze kluczyka i wlozylem do nowej obudowy okazuje sie ze odpala ale gasnie tak jakby immo nie lapało co moze byc nie tak