Treść opublikowana przez adik1983
-
klopot z ksenonem B6
i jak ten oryginał swieci co
-
klopot z ksenonem B6
a jakie zarniki poelcisz kolego jedne kupic czy dwa malo na nim jezdzilem
-
klopot z ksenonem B6
koledzy zalożyłem przechodzony żarnik 4300 i swieci bez najmniejszego problemu za każdym razem i co to moze oznaczac waszym zdaniem wina lezy po stronie żarnika
-
klopot z ksenonem B6
nie wiem panowie ale chuba to wina żarnika gdyby to byla przetwornica to wcale by sie nie zapalal a za ktoryms razem zaskakuje
-
klopot z ksenonem B6
a koledzy powiedzce czy mozna wymienic żarnik bez wyciągania lampy z auta czy trzeba ja wykrecic z auta
-
klopot z ksenonem B6
a panowie ile nowe żarniki oryginalne kosztuja w miare tanio oczywiesice i jaka maja barwe swiatła
-
klopot z ksenonem B6
faktycznie kolego Bieniek masz racje przyznam sie ze kupilem tanie zarniki moze dlatego ze chińszczyzna i dlatego tak sie dzieje albo tak jak mówisz to wina przetwornicy a ile może taka przetwornica ksoztowac
-
klopot z ksenonem B6
Witam mam problem przy zapalaniu ksenonów mam nieraz problem nie swieci jeden ksenon musze wtedy kilka razy wlaczac i wylaczac az zaskoczy nie wiem w czym tkwi problem czy to wina żarówki żarnika czy cos innego moze
-
radio audi concert a4 b6
mysle że lepiej to tak zostawic jeszcze cos popsuje
-
radio audi concert a4 b6
te pokretlo po prawej wystaje moze z 3-4 mm tak je ktos wcisnal ale nie mam pojecia jak je wyciagnac za bardzo nie ma czym złapac zeby pociagnac
-
radio audi concert a4 b6
pytalem tylko czym wyciagnac tę pierwsza czesc pokretla bo zabardzo nie ma za co zlapac
-
radio audi concert a4 b6
a co dalej jak to wyjme
-
problem z elektrycznymi szybami
witam mam problem w mojej b6 mam sterowane szyby przod ale nie moge otworzyc szyby pasazera z tego wlacznika przy kierowcy ale jak siedze jako pasazer elektryczna szyba działa co moze byc przyczyna tego stanu czy to wina wlcznika od strony kierowcy
-
radio audi concert a4 b6
a powiedz da sie to zrobic bez wyjmowania radia
-
radio audi concert a4 b6
tak prawe pokretlo wcisniete mocniej wzgledem lewego jak je mozna wyciagnac na zewnatrz
-
radio audi concert a4 b6
witam mam problem kupile auto w moim radiu przycisk po prawej stronie jest za mocno wcisniety do srodka wzgledem drugiego czym to moze byc spowodowane czy mozna te pokretlo jakos wyciagnac za zewnetrzna tak jakby ktos je za mocno wcisnal do srodka
-
problem z czujnikiem cieczy 1,8 adr a4 b5
pomogla wymiana tego czujnika teraz wskazuje na vagu prawidlowa wartosc i auto pali od reki
-
problem z czujnikiem cieczy 1,8 adr a4 b5
witam mam problem moje autko a4 b5 95 rok 1,8 adr ciezko pali nierówno pracuje okazalo sie po podpieciu pod vaga ze to sensor g12 czujnik cieczy chłodzacej po podpieciu vaga objaw jest taki ze w grupie 21 pokazuje na rozganym silniku 30 stopni a potem wskakuje na 140 stopni po zgaszeniu ciepłego ciezko go zapalic choc na wskznikach ma 90 stopni czyli jest rozgrany zagladalem sa tam dwa czujniki pierwszy dwu pinowy niebieski i drugi biały czteropinowy ktory jest odpowiedzialny za takie wachania ---------- Post dopisany at 20:21 ---------- Poprzedni post napisany at 19:21 ---------- podobno to G62 tylko ktory to jest
-
witam mam pytanie
w mojej audi ułamał sie zawias schowka teen od strony drzwi pasazera czy ktos próbował to naprawic widze ze u mnie poprzedni właściciel wkrecil tam jakas blaszke i praktycznie jest nie widoczna trzeba sie przyjrzec od dołu widac nie próbował tego kleic
-
oslona tylnego slupka avant jak rozebrac
w bagazniku te boczki avant z prawe i z lewej
-
oslona tylnego slupka avant jak rozebrac
rozbieral ktos moze oslony tylnych slupkow w avancie obie strony jak sa zamocowane
-
wymiana raczki uchwyt otwierania drzwi jak wymienic
witam panowie zastanawiam sie jak wymienić taki badziew PLASTIK RĄCZKA UCHWYT OTWIERANIA DRZWI AUDI A4 B6 (2948813917) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. może ktoś coś poradzi czy trzeba sciagac caly boczek z drzwi zeby sie do tego dostac
-
kat synchronizacji podpowiedzcie co zrobic
ustawilem kat synchronizacji na 0 , 0.6 tak oscyluje
-
jaka jest róznica miedzy termostatem 84 i 87 czy duza
założyłem juz ten 84 stopnie otwarcia trudno
-
jaka jest róznica miedzy termostatem 84 i 87 czy duza
a mi szef warszttu powiedzial ze to nie ma róznicy i ze smialo można 84 wlozyc do diesla te 3 stopnie nie robia az takiej roznicy