Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] kto moze mi powie co mowia te logi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie ma się czego pryczepić jest dobrze jedynie kąt wtrysku mógł by być 53- 55 zamiast 49

Opublikowano

Kąt wtrysku zostaw jeśli silnik rano odpala dobrze logi robileś na niedogrzanym silniku ma być 90 stopni albo masz uszkodzony termostat

Opublikowano

Nie ma się czego pryczepić jest dobrze jedynie kąt wtrysku mógł by być 53- 55 zamiast 49

Nie prawda 45 czy 55 to jeden grzyb wazne ze nie 20

Opublikowano

Nie ma się czego pryczepić jest dobrze jedynie kąt wtrysku mógł by być 53- 55 zamiast 49

Nie prawda 45 czy 55 to jeden grzyb wazne ze nie 20

ja z reguły jak jest mniej jak 45 to przyspieszam :)

Opublikowano

ja tak samo :wink4:

Opublikowano
  • Autor

koledzy a jak mam terostat walniety bo tak wynika z pomiaru to czy jak wymienie terostat na nowy to nie zmieni sie wartosc kata wtrysku na nowym terostacie

czy to nie ma duzego wpływu na to

bo mi pokazywało dzisiaj jak robilismy logi temop na zegarach 90 stopni a na vagu 64-65

czy jest to mozliwe[br]Dopisany: 23 Luty 2012, 20:29_________________________________________________ale to by sie zgadzało bo zauważyłem ze zalazłem za 50 to wyszło 8,33 litra

ropy zrobilem jakies 40 km i zaswieciła sie rezerwa [br]Dopisany: 23 Luty 2012, 20:30_________________________________________________panowie a jak sie widzi sprawa turbo co

co mialbym zrobic w pierwszej kolejnosci

co trzeba wymienic termostat zawor n75

Opublikowano

co chcesz wymieniać jak Ci wszystko działa? Logi super, ale jak koledzy zauwazyli, masz niedogrzany, jak na zegarach masz 90 a na kliamtroniku badz vagu masz mniej niz 84-85 stopnie to zmien termostat, wymiana nie wplywa na zadne parametry wtrysku, turbo itd.

Opublikowano

co chcesz wymieniać jak Ci wszystko działa? Logi super, ale jak koledzy zauwazyli, masz niedogrzany, jak na zegarach masz 90 a na kliamtroniku badz vagu masz mniej niz 84-85 stopnie to zmien termostat, wymiana nie wplywa na zadne parametry wtrysku, turbo itd.

Opublikowano

co chcesz wymieniać jak Ci wszystko działa? Logi super, ale jak koledzy zauwazyli, masz niedogrzany, jak na zegarach masz 90 a na kliamtroniku badz vagu masz mniej niz 84-85 stopnie to zmien termostat, wymiana nie wplywa na zadne parametry wtrysku, turbo itd.

Opublikowano
  • Autor

o taka odpowiedz mi chodzilo dzieki czyli tylko termostat

Opublikowano
  • Autor

o taka odpowiedz mi chodzilo dzieki czyli tylko termostat

Opublikowano
  • Autor

o taka odpowiedz mi chodzilo dzieki czyli tylko termostat

Opublikowano

przejedz 15kilometrow i wstaw loga grupy 001 i 007

Opublikowano

przejedz 15kilometrow i wstaw loga grupy 001 i 007

Opublikowano

przejedz 15kilometrow i wstaw loga grupy 001 i 007

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.