Treść opublikowana przez pme
-
Stukot silnika
tak klepie hydraulika zrób jak koledzy piszą najpierw wymiana oleju jak stary zużyty olej to popychacze też zaczynają klepać albo jak za żadki olej jak to niepomoże to pokrywa do zdjęcia i kontrola popychaczy
-
Benzyna w oleju silnikowym
sprawdz pochłaniacz par paliwa może dziurawy i czuć oparami paliwa pod maska
-
Biały dym
olej w dolocie jak zdejmiesz rurę od interkulera troszeczkę może być ale nie za dużo a po stronie wydechu niebiesko z rury wydechowej może też wyciskać przez egr
-
[B5 AFN] Problem z odpalaniem i ze spalaniem
najpierw sprawdż rozrząd potem kąt wtrysku potem logi
-
16698 - Misfire(s) Detected; Single (unspecified) Cylinder
PO314- przerwa zapłonu 1 cylinder P1020-ciśnienie paliwa przekroczony limit http://wiki.ross-tech.com/wiki/index.php/17428/P1020/004128
-
[B5 APR] Błąd 17527 - oxygen (lambda)
tak paput reszta ci koledzy wszystko opisali pozdrawiam.
-
[B5 AFN] kto moze mi powie co mowia te logi
Nie ma się czego pryczepić jest dobrze jedynie kąt wtrysku mógł by być 53- 55 zamiast 49
-
[B5 AFN] Znów tryb awaryjny - prośba o analizę logów - NAWRÓT CHOROBY
wygląda to na problem z pdciśnieniem sprawdż podcisnienie na węzyku od gruchy turbo może za niskie i nie ma siły wysterować kierownic bo n75 elektrycznie wysterowuje wysoko ale nie przekłada sie to na vacum sprawdż szcelność może gdzieś petarty wężyk.
-
[B6 AVJ] Błędy w kilku modułach
18010 - Power Supply Terminal 30: Voltage too Low sprawdż najpierw akumulator i ładowanie jak za niskie napięcie przy rozruchu lub na jałowym to różne głupoty ze sterowników wyskakują
-
[B5 ADP] Błędy... szarpie silnikiem proszę o diagnozę
silnk krokowy w przepustnicy szwankuje do wymiany przepustnica
-
[INNE] Audi A3 powracający błąd 17701
sprawdż kable wentylator załącza się jak jest mały opór na czujniku temperatury jak kabel od czujnika ma uszkodzoną izolacje idotknie masy to załączy wentylator chyba że sterownk padł albo przekażnik się skleja
-
[B5 AHU] Zmiana dawki paliwa
poluzuj 4 torxy na głowiczce pompy i ją lekko przesuń lub stuknij w kierunku silnika i powszystkim
-
[B7 ASB] Problem z silnikiem, trzesie na postoju...proszę o pomoc
sprawdż pompe zasilającą ma dawać na jałowym od 3,5 -7 bar jak pulsuje ciśnienie to wina pompy i z tąd odchyłki w dawkach.
-
[INNE] Superb I AWX - wpada w tryb awaryjny
SPANKY i PRZEMEK już ci odpowiedzieli
-
Odp: [B5 AFN] Proszę o Analize logów dynamicznych nowe logi
kierownice w turbinie sie zacinaja N75 od 2300 ma wysoke PWM POWYŻEJ 80%
-
[B5 ADR] Błąd mieszanki - 00561
prerwy w zapłonie świece na 075mm lub wymiana albo sonda za wolna podepnij oscyloskop
-
[B6 AWA] Silnik nie odpala-brak komunikacji z ecu silnika
morze imo nie łączy inie pozwala na połączenie z ecu
-
[ALL B5] Błąd na Vagu nr 00283- czujnik G47
sprawdż koronke na wymienionym przegubie i odległość do czujnika
-
[B5 AJL] Świeci się kontrolka ABS
odłacz wtyczkę od sterownika abs i przeczyść kontakt spraj izobacz czy vag ma komunikację znim
-
[B5 AJM] 023 BIPy - dlaczego są ujemne?
CIĄGNIE POWIETRZE NA ZASILANIU
-
[B5 ADP] Analiza logów Lambda
grzałka sondy nie działa
-
[B5 AAH] Czy te błędy VAGa mogą wystąpić przy braku katalizatora ?
tylko wtedy jak masz 2sondy druga za katem
-
[B5 AFN] Kąt wtrysku
sprawdż czy paliwo nie schodzi na przewodach zasilających
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Szcunek i pozdrowienia dla forumowiczów mam na imie Marek i jestem posiadaczem AUDI1.9tdi jestem nowy na forum *proszę czytać FAQ odpowiednich działów, bo nie stosujesz się do nich