Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

yan3k

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. yan3k odpowiedział(a) na yan3k temat w Audi A4 B6/B7
    Udało się. Znalazłem majchra co wiedział gdzie się wpiąć(12v) odginając osłonę progu na zamkniętych drzwiach by dostać się najprawdopodobniej do wiązki idącej od modułu komfortu. W 2 godziny otworzył drzwi i przy okazji naprawił połączenie wkładki z zamkiem. Pozdrawiam
  2. yan3k odpowiedział(a) na yan3k temat w Audi A4 B6/B7
    Błędy da się usunąć ale po sekundzie wracają Akumulator był odłączany - to było pierwsze co zrobiłem. Kodowanie modułu jest ok. Po wielu konsultacjach w tej sprawie jest pewna hipoteza: "Przełamany przewód na w wiązce drzwi spowodował zwarcie i spalenie bezpiecznika " ale to tylko hipoteza. Na razie zależy mi aby możliwie bez strat otworzyć drzwi kierowcy. Będzie to 90 % sukcesu bo wtedy mogę zajrzeć do bezpieczników i dostać się do mod. komfortu Jakby ktoś wiedział gdzie i w który przewód podać zasilanie aby otworzyć te nieszczęsne drzwi. byłbym wdzięczny
  3. Witam serdecznie, Jestem fanem audi i mam dwa samochody tej marki A4 b5 i A4 b6 :-) Jestem wiernym ale też biernym uczestnikiem (raczej czytelnikiem) tego forum od ~ 9lat. Mając wcześniej B5 z 1996 zawsze radziłem sobie z problemami czytając to forum i dłubiąc na podwórku ( u mechaników bywała sporadycznie ) i tak jest do dziś ( jeździ teraz nią żona) Teraz w lutym kupiłem w dobrej cenie B6 w Avancie quattro z 2004 roku z silnikiem 1,9TDI ( jak się później- miesiąc po zakupie okazało z przeczepionym silnikiem - org. był 2,5TDI). Jeden oryginalny kluczyk. Samochód woził mnie po Polsce i nie tylko aż do teraz. Pierwszy raz piszę z prośbą o poradę. W jednej sekundzie wszystko działało a teraz nie mogę otworzyć 4 ech drzwi. W samochodzie od zakupu nie można było otworzyć go przekręcając kluczykiem w zamku drzwi kierowcy. Dziś od jednego mechanika dowiedziałem się ,że to normalne i że to mógł być celowy zabieg poprzednich właścicieli. Z pilota nie da się odryglować drzwi. Działa otwieranie okien(4) z pilota i działa otwieranie tylnej klapy oraz klapki wlewu paliwa. Po otwarciu okien nie można otworzyć żadnych drzwi klamką wew. oraz przyciskiem w drzwiach kierowcy. Vag pokazuje w module komfortu 8 błędów, po 2 na każde drzwi ( że nie może De-safe i że nie może unlock) i tyle. Dywanik kierowcy jest suchy. Czterech mechaników odprawiło mnie z kwitkiem i trzech speców od awaryjnego otwierania pojazdów. Tak po za tym wszystko działa tylko to wchodzenie przez okno :-/ do własnego samochodu od 3 dni. Pozdrawiam *Proszę uzupełnić profil.
  4. Witam serdecznie, Jestem fanem audi i mam dwa samochody tej marki A4 b5 i A4 b6 :-) Jestem wiernym ale też biernym uczestnikiem (raczej czytelnikiem) tego forum od ~ 9lat Pozdrawiam
  5. Zmieniłem 126p na A4 1.9TDI 1Z OMG Pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.