Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

audi19004

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. po odłączeniu przekaznika 213 wszystko się rozłącza
  2. Witajcie mam problem a4 b5 96r , po wyłączeniu zapłonu podświetla się przełącznik awaryjnych ( cały czas i nie gaśnie) ,do tego można włączyć wycieraczki, kierunki, dmuchawę, bez kluczyka. Nie mogę zamknąć auta pilotem, wymieniłem kostkę stacyjki, przeł. awaryjnych , przekaznik 213 Proszę o Pomoc
  3. audi19004 opublikował(a) temat w 1.9TDI
    Witajcie mam problem z moim afn wyskakuje mi błąd 550 i 1269 ,objawy autko traci moc raz jedzie raz nie po wykasowaniu tych błedów jest chwilkę ok tylko przygazuje na postoju i spowrotem brak mocy. 550 zarór regulacji dawki paliwa,różnica regulacji. 1269 zawór regulacji dawki paliwa ,zwarcie lub obwód przerwany. Bardzo Proszę o Pomoc
  4. Witajcie po przejechaniu min.35km pika mi komputer pokł. 3piknięcia i takie cykle upierdliwie się powtarzają ,po diagnostyce jest błąd komunikacji przełącznika oleju,ale po dodaniu gazu 1300 obr. pokazuje że przełącznik jest włączony może ktoś przerabiał taki temat,proszę o pomoc
  5. chodziło mi że jak auto chwilę pochodzi i podczas jazdy się tak dzieje jak auto jeszcze nie ma wysokiej temp. i nie jadę odrazu po odpaleniu tylko jak auto chwilę popracuje dzieki za odp.
  6. Witajcie opisywałem już problem,może jest ktoś w stanie mi pomóc .3500 obr. na 2 biegu auto zaczyna pracować na 3 cyl.[wieszała się chydraulika] taki objaw jest na zimnym silniku po ponownym odpaleniu jest ok obroty dojdą znowu do 3500 to samo jest,jak silnik się rozgrzeje jest ok pracuje i dobrze. zostało wymienione w aucie;Pompa oleju jest nowa[podejrzenie zawieszania się zaworka w starej pompie] , głowica po regeneracji[były luzy zaworowe] olej wymieniny na elf 10w40 . CZY JEST KTOŚ W STANIE POMÓC???
  7. mechanir wyciągną pompę plejową ,bo jest podejrzenie przycinającego zaworu ,tylko jest ten zawór w pompie jest oryginalnie zaklepany że nie wiem czy go wymieni ,jestem dobtej myśli że da radę ,ciekawe czy to jest właśnie przyczyna
  8. prawdopodobnie hydraulika się wiesza,tylko z jakiej przyczyny olej używam 10 40 mobil 1 ,używam to autko 8 lat ten sam olej i nie było problemu do tej pory,i przy pomiarze ciśnienia rośnie ciśnienie jest 5 a jak zaczyna chodzić na 3 cyl. ciśnienie jest 6,5 ,ciśnienie idzie w olej
  9. Witam mam problem ,przy 3500 obr. na 2 biegu przy nie rozgrzanym silniku auto zaczyna pracować na 3 cyl. kopci na biało szarpie spalinę czuć ol. napędowym ,auto zgaszę ponownie odpalę jest ok,jak silni jest rozgrzany wszystko jest dobrze
  10. cześć wszystkim pozdrawia namysłów

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.