Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

roodiii

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Witam, Na początku chciałbym zaznaczyć, że szukałem podobnych wątków na tym forum ale większość została przeniesiona do kosza lub linki, które były podawane wygasły. Jeśli istnieje już taki watek to bardzo proszę o dzaiłającego linka. Kilka dni temu sprzedałem moja A4 1.9 TDI 110KM 1999 r. Z auta byłem bardzo zadowolony a przede wszystkim z silnika. Aktualnie planuje zakup A4 B7 i zastanawiam sie nad silnikiem (czy 1.9 TDI 116 KM czy 2.0 140KM). Wiem, że obydwa silniki są na pompowtryskach. Słyszałem opinie, że silniniki 2.0 TDI są bardziej awaryjne ze względu na większą ilość pompowtrysków i ze są niedopracowane. Czy to prawda? Więc, jak na razie zostaje przy zakupie 1.9 TDI 116 KM. Jeżeli ktoś z was ma jakieś opinie lub doświadczenia na temat tych dwóch silników lub ma jakieś informacje, które by zaważyły na wyborze to będę wdzięczny za info. Bardzo bym prosił o wasze opinie na temat tych dwóch powyższych silników. Z góry dziękuję. A jak ktoś by miał do sprzedania takie auto to proszę dać znać. (Interesuje mnie czara - najlepiej w wersji s-line) Pozdrawiam Rafał
  2. Witam, Kilka dni temu sprzedałem moja A4 1.9 TDI 110KM 1999 r. Z auta byłem bardzo zadowolony a przede wszystkim z silnika. Aktualnie planuje zakup A4 B7 i zastanawiam sie nad silnikiem (czy 1.9 TDI 116 KM czy 2.0 140KM). Wiem, że obydwa silniki są na pompowtryskach. Słyszałem opinie, że silniki 2.0 TDI są bardziej awaryjne ze względu na większą ilość pompowtrysków i ze są niedopracowane. Więc, jak na razie zostaje przy zakupie 1.9 TDI 116 KM. jeżeli ktoś z was ma jakieś doświadczenia na temat tych dwóch silników lub ma jakieś informacje z którymi może się podzielić to będę wdzięczny. Pozdrawiam Rafał

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.