Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

poziek

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez poziek

  1. Czy są na świecie RS4 B5 z przebiegiem mniejszym niż 80kkm ? Dzizas... nie ma co, jak Kaly się pojawił znowu sypie debilizmami i jest z kogo się pośmiać
  2. Te ma już na zębach...
  3. Kaly zdaje się chciałby kupić RS4 w B7 :kox: :kox: aaaa no to już kur... zgłupiałem. wcale Ci się nie dziwię, za Kalym nie trafisz...może to ja nie zrozumiałem i jednak chce w budzie B5...ale wtedy mniejszy lans pod Szparką :kox:
  4. Kaly zdaje się chciałby kupić RS4 w B7 :kox: :kox:
  5. Nie zawiodłeś się ?
  6. http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=2220.msg2665890#msg2665890 Dziękuję, dobranoc
  7. http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=45.msg2103237#msg2103237 60k dałeś za furę...przypomina mi się akcja z drukarką napisałeś w ogłoszeniu, że jest bezwypadkowa a nie jest idealnie nadajesz się na frajera w STI i generalnie zaraz wrzucam to ogłoszenie do zakupu kontrolowanego, żeby ludzie z klubu znali sprawę
  8. tak zrobie jak tylko sprzedam A4. STI juz czeka na mnie zarezerwowane. ragga nie było mnie m.in. dlatego, że pracowałem na to, żeby nie musieć oszczędzać i w końcu nadszedł ten czas dlatego zmieniam auto i spełniam swoje marzenie. Kolejnym jest RS4 B5 ale to jeszcze dłuuuga droga przede mną. No i umoczyłbym w końcu Kali ale przecież ta A4 była bita :gwizdanie:
  9. Kup w końcu dresowóz STI i zapomnij o Audi
  10. Kaliego pogrzało http://allegro.pl/show_item.php?item=1863121896 :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
  11. A jak ktoś wstaje rano właśnie po to żeby wydalić ? :naughty: :naughty:
  12. podobno Ci co mają najwięcej testosteronu w jajach wstają wcześnie rano
  13. a miałem se dzisiaj dłuzej (7:00) pospać droga wolna
  14. 'ładnie zasuwa ale to są jaja.... :gwizdanie:
  15. Jaka miłość między Wami
  16. Za to przynajmniej z pomysłem - Ty to pewnie albo tego w ogóle nie doświadczysz (żadna przecież nie będzie aż tak ślepa) albo po prostu przyjdziesz jak zwykle po pracy i zapytasz o to podczas leżenia na kanapie przez TV, z piwem w ręku, dłubiąc w nosie i drapiąc się po prawym worku :kox: Wszystko się zgadza z taką małą różnicą, ze to nie będę drapał za worek :kox:
  17. Podobno Lukaszr tak się oświadczał
  18. Teraz to pomożesz

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.