Treść opublikowana przez poziek
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
o kurza melodia , nie dosypiasz ?? Ktoś mnie budzi rano
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
To jest przy Narodowym ?- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ja właśnie jadę :kox:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
W śniegu jest z kolei super zabawa :kox:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Quattro - napędza koła o najmniejszym tarciu- [B5 AEB] A4 1.8TQ AEB do codziennej jazdy - soft by GTO // UPD str 1 NEW POWER
Oj tam oj tam, moze klamal A buda się trzyma kupy jeszcze ? Czy pęka już w szwach ?- [B5 AEB] A4 1.8TQ AEB do codziennej jazdy - soft by GTO // UPD str 1 NEW POWER
W życiu [br]Dopisany: 30 Wrzesień 2011, 12:24_________________________________________________ Raczej 5,7- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Żona Ci wszystko wygadała... Tak- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
nie w pasek tylko wygoliłem wszystko tym sposobem z wielkiego robi się gigantyczny obiecujesz i obiecujesz i nadal szwagierki nie pokazałeś- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Nigdy tu takich nie było Czyim ?- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ragga mam fajną fotkę- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Nie wiesz jeszcze jednego.. Dildo wylizał Ci jajka jak spałeś :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: Cóż :gwizdanie: Sam tego chciałeś. Mam ich 20 sztuk. Wybrałem najmniej jajcarskie:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Zawsze tak mam jak pomieszam zielone z perłami :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:polew: :polew: :polew: :polew: no popłakałem się, były kawalerze :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: Zwraca się do Ciebie per Toedor ? Fakt, ostatnio zaczęła mówić do mnie Poziek :> Ty lepiej przypomnij sobie jak było tu:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Też tak myślałem, jak byłem w Twoim wieku, synek Często tego doświadczasz ? :polew: :polew: Zapytaj się w takim razie jak się sprawowałem :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :polew: :polew: :polew: :polew:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Synku, 2 minutowy synku, jeszcze tego nie wiesz, ale taki gość przed trzydziestką może bardzo długo Nie to co takie szczawiki jak Ty, 2 minutki i strzał Swoją drogą bardzo mi na Ciebie narzekała...że jesteś szybki jak błyskawica Mówiła do mnie misio Nic mi o tym nie wiadomo tak mnie przebrała wczoraj: widocznie tak lubi a Ty jej się znudziłeś :kox: :kox: :kox:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Tak sobie tłumacz Sam zobaczysz jak wróci do domu, jest tak po mnie wycieńczona, że najwcześniej zakisisz za tydzień- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Też ubolewam...od 2 dni ją odwiedzam...- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
popłakałem się... http://www.cda.pl/video/222665f/Nygga-puszcza-fajerwerki :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: tylko czarnuch tak potrafi :kox: :kox: :kox: :kox:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Wujek, słuchaj, jak cała reszta wróci do gry/formy (Winiarski, Wlazły, Pliński) to nadal będzie zbyt mało na Brazil Wujek, znowu słuchaj, po prostu ruskie się wymęczyli w półfinale bardziej niż te nasze piździaki I tyle Ja uważam, że jeżeli mamy wygrać na MŚ lub IO to trzeba mieć siłę fizyczną i warunki fizyczne. A wszelkie teksty typu; damy radę jak się zgrają to wynik nadmiernego ufania w zbawienie i Radio Maryja... Buziaczki- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Nie mają poweru fizycznego (poza Kurkiem i Bartmanem) żeby cokolwiek pograć z Brazylią. W ME moga sobie pykać ale MŚ czy IO to jest kicha z grochem w takim składem- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Młodzi są jeszcze.... doszlifują się i będzie mocna drużyna. Byłem w spodku na memoriale i żal było patrzeć jak nic nie grali ;( Co Ty bredzisz ? Kto ma się doszlifować ? Kurde liliput Ruciak ? Czepiłeś się Ruciaka.... są inni jeszcze. Kubiak też ma tylko 191cm a jednak cwaniak boiskowy i walczak jak się patrzy. Nawet Uładzimir Alekno szukał sposobu na tego cwaniaka... fakt znalazł bardzo szybko No widzisz, sam się zgadzasz. dla mnie to jest cud, że w takim składzie zdobyli medal :gwizdanie:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Młodzi są jeszcze.... doszlifują się i będzie mocna drużyna. Byłem w spodku na memoriale i żal było patrzeć jak nic nie grali ;( Co Ty bredzisz ? Kto ma się doszlifować ? Kurde liliput Ruciak ?- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
brakuje nam kilku chłopa piszesz sie TAK !!! - SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.