Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

poziek

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez poziek

  1. o kurza melodia , nie dosypiasz ?? Ktoś mnie budzi rano
  2. To jest przy Narodowym ?
  3. Ja właśnie jadę :kox:
  4. W śniegu jest z kolei super zabawa :kox:
  5. Quattro - napędza koła o najmniejszym tarciu
  6. Oj tam oj tam, moze klamal A buda się trzyma kupy jeszcze ? Czy pęka już w szwach ?
  7. W życiu [br]Dopisany: 30 Wrzesień 2011, 12:24_________________________________________________ Raczej 5,7
  8. Żona Ci wszystko wygadała... Tak
  9. nie w pasek tylko wygoliłem wszystko tym sposobem z wielkiego robi się gigantyczny obiecujesz i obiecujesz i nadal szwagierki nie pokazałeś
  10. Nigdy tu takich nie było Czyim ?
  11. Ragga mam fajną fotkę
  12. Nie wiesz jeszcze jednego.. Dildo wylizał Ci jajka jak spałeś :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: Cóż :gwizdanie: Sam tego chciałeś. Mam ich 20 sztuk. Wybrałem najmniej jajcarskie:
  13. Zawsze tak mam jak pomieszam zielone z perłami :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:
  14. :polew: :polew: :polew: :polew: no popłakałem się, były kawalerze :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: Zwraca się do Ciebie per Toedor ? Fakt, ostatnio zaczęła mówić do mnie Poziek :> Ty lepiej przypomnij sobie jak było tu:
  15. Też tak myślałem, jak byłem w Twoim wieku, synek Często tego doświadczasz ? :polew: :polew: Zapytaj się w takim razie jak się sprawowałem :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :polew: :polew: :polew: :polew:
  16. Synku, 2 minutowy synku, jeszcze tego nie wiesz, ale taki gość przed trzydziestką może bardzo długo Nie to co takie szczawiki jak Ty, 2 minutki i strzał Swoją drogą bardzo mi na Ciebie narzekała...że jesteś szybki jak błyskawica Mówiła do mnie misio Nic mi o tym nie wiadomo tak mnie przebrała wczoraj: widocznie tak lubi a Ty jej się znudziłeś :kox: :kox: :kox:
  17. Tak sobie tłumacz Sam zobaczysz jak wróci do domu, jest tak po mnie wycieńczona, że najwcześniej zakisisz za tydzień
  18. Też ubolewam...od 2 dni ją odwiedzam...
  19. popłakałem się... http://www.cda.pl/video/222665f/Nygga-puszcza-fajerwerki :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: tylko czarnuch tak potrafi :kox: :kox: :kox: :kox:
  20. Wujek, słuchaj, jak cała reszta wróci do gry/formy (Winiarski, Wlazły, Pliński) to nadal będzie zbyt mało na Brazil Wujek, znowu słuchaj, po prostu ruskie się wymęczyli w półfinale bardziej niż te nasze piździaki I tyle Ja uważam, że jeżeli mamy wygrać na MŚ lub IO to trzeba mieć siłę fizyczną i warunki fizyczne. A wszelkie teksty typu; damy radę jak się zgrają to wynik nadmiernego ufania w zbawienie i Radio Maryja... Buziaczki
  21. Nie mają poweru fizycznego (poza Kurkiem i Bartmanem) żeby cokolwiek pograć z Brazylią. W ME moga sobie pykać ale MŚ czy IO to jest kicha z grochem w takim składem
  22. Młodzi są jeszcze.... doszlifują się i będzie mocna drużyna. Byłem w spodku na memoriale i żal było patrzeć jak nic nie grali ;( Co Ty bredzisz ? Kto ma się doszlifować ? Kurde liliput Ruciak ? Czepiłeś się Ruciaka.... są inni jeszcze. Kubiak też ma tylko 191cm a jednak cwaniak boiskowy i walczak jak się patrzy. Nawet Uładzimir Alekno szukał sposobu na tego cwaniaka... fakt znalazł bardzo szybko No widzisz, sam się zgadzasz. dla mnie to jest cud, że w takim składzie zdobyli medal :gwizdanie:
  23. Młodzi są jeszcze.... doszlifują się i będzie mocna drużyna. Byłem w spodku na memoriale i żal było patrzeć jak nic nie grali ;( Co Ty bredzisz ? Kto ma się doszlifować ? Kurde liliput Ruciak ?
  24. brakuje nam kilku chłopa piszesz sie TAK !!!

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.