Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tomekanglia

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. wiesz co egr delikatnie mi sie poci ale niema jakiegos ubytku oleju itp a kilometrow troszke robie powiecmy ze od momentu kiedy auto zaszalalo po raz pierwszy ok 4 tys ostatnio w trasie ok 1000 i wszystko jest ok auto ma przyspieszenie.Co do hamulca to probowalem i nie ma zadnej reakci naciskajac na gaz obroty tylko rosna prawidlowa reakcja jest tylko po nacisnieciu sprzegla Tez zastanawiam sie nad czujnikiem pedalu przyspieszenia
  2. wlasnie sprawdzilem VAG-iem i wszystko jest ok zastanawiam sie moze ten czujnik poprostu wariuje raz dziala raz nie, raczej zdecyduje sie na jego wymiane, choc jeszcze sprobuje go poprostu odlaczyc i sprawdze efekt
  3. tak wrzucam na luz ze sprzeglem auto trzyma obroty i dopiero ponowne nacisniecie sprzegla powoduje ich spadek oczywiscie sytulacja nie wystepuje non stop tylko od czasu do czasu
  4. tomekanglia odpowiedział(a) na borus911 temat w 1.9TDI
    witam kolege ja rowniez mam podobny problem z delikatnym wyciekiem z egr i zrobilem juz tak ok 40tys
  5. Tak mam tempomat ---------- Post dopisany 04-03-2014 at 21:45 ---------- Poprzedni post napisany 23-02-2014 at 09:11 ---------- autko nie wykazuje zadnych bledow co to moze byc
  6. nie mam gdzie sprawdzic autem przebywam w belgi niema innych problemow z nim chodzi jak ta lala tyle ze zaczelo mi wisiec na obrotach i co ciekawe to to sprzeglo przyciskam i auto od razu elegancko schodzi z obrotow
  7. podczas jazdy wrzucajac na luz auto trzyma obroty dopiero po wcisnieciu sprzegla obroty spadaja auto zachowuje sie tak jakby trzymal tempomat co to moze byc za awaria
  8. Koledzy mam problem przy ok 2000obrotow podczas jazdy czuc delikatne szarpniecie tak jakby odczuwalne bylo zalaczenie turbiny pozatym autko pracuje ok co to moze byc
  9. witam wszystkich i zycze przyjemnej i bezpiecznej jazdy

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.