-
auto nie schodzi z obrotow
wiesz co egr delikatnie mi sie poci ale niema jakiegos ubytku oleju itp a kilometrow troszke robie powiecmy ze od momentu kiedy auto zaszalalo po raz pierwszy ok 4 tys ostatnio w trasie ok 1000 i wszystko jest ok auto ma przyspieszenie.Co do hamulca to probowalem i nie ma zadnej reakci naciskajac na gaz obroty tylko rosna prawidlowa reakcja jest tylko po nacisnieciu sprzegla Tez zastanawiam sie nad czujnikiem pedalu przyspieszenia
-
auto nie schodzi z obrotow
wlasnie sprawdzilem VAG-iem i wszystko jest ok zastanawiam sie moze ten czujnik poprostu wariuje raz dziala raz nie, raczej zdecyduje sie na jego wymiane, choc jeszcze sprobuje go poprostu odlaczyc i sprawdze efekt
-
auto nie schodzi z obrotow
tak wrzucam na luz ze sprzeglem auto trzyma obroty i dopiero ponowne nacisniecie sprzegla powoduje ich spadek oczywiscie sytulacja nie wystepuje non stop tylko od czasu do czasu
-
Olej z zaworu EGR
witam kolege ja rowniez mam podobny problem z delikatnym wyciekiem z egr i zrobilem juz tak ok 40tys
-
auto nie schodzi z obrotow
Tak mam tempomat ---------- Post dopisany 04-03-2014 at 21:45 ---------- Poprzedni post napisany 23-02-2014 at 09:11 ---------- autko nie wykazuje zadnych bledow co to moze byc
-
auto nie schodzi z obrotow
nie mam gdzie sprawdzic autem przebywam w belgi niema innych problemow z nim chodzi jak ta lala tyle ze zaczelo mi wisiec na obrotach i co ciekawe to to sprzeglo przyciskam i auto od razu elegancko schodzi z obrotow
-
auto nie schodzi z obrotow
podczas jazdy wrzucajac na luz auto trzyma obroty dopiero po wcisnieciu sprzegla obroty spadaja auto zachowuje sie tak jakby trzymal tempomat co to moze byc za awaria
-
Delikatne szarpnięcie
Koledzy mam problem przy ok 2000obrotow podczas jazdy czuc delikatne szarpniecie tak jakby odczuwalne bylo zalaczenie turbiny pozatym autko pracuje ok co to moze byc
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam wszystkich i zycze przyjemnej i bezpiecznej jazdy
tomekanglia
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta