Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

long-jackz

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez long-jackz

  1. Dokładnie tak! Michelin Alpine A3. Wczesniej jeździłem na Good'ach - nie były złe ale na tych Alpinach to nawet ciężko się powydurniać na śniegu. Trzymają sie jak fetor kupy!
  2. No i po kłopocie - faktycznie miałem "uszkodzoną" cele w aku. Wymiana aku i w drogę. Pierwszy raz aku padł mi tak nagle i definitywnie. Gość w hurtowni aku powiedział że faktycznie tak się dzieje. dzięki za podpowiedź.
  3. Zobaczymy jutro po doładowaniu - troszkę się wystraszyłem i ździwiłem. Na razie dzięki.
  4. Aż jeszcze raz wyskoczyłem przed dom! No faktycznie przygasają – tylko nie mówcie że w Audi przy wyssanym aku centralny sam zamyka drzwi! Zmieniłem VW na Audi i jeszcze czegoś takiego nie widziałem! Co ma centralny ze słabym aku?
  5. Zagadka  Przekręcam kluczyk – słyszę klekotanie jakiegoś przekaźnika – rozrusznik nie kręci W tym samym czasie zamykają się wszystkie drzwi. I tak za każdym razem! Całe szczęście że stoję przed domem – co by było gdybym był na grzybach!!!
  6. Dokładnie to samo - czy jest możliwość wyłączenia ABSu - nie mam czasu teraz na bawienie się w mechanika. Sprawdzałem mam zapieczone "tłoczki" od uchwytu- a z takim ABSem to nawet na giełdę ciężko będzie dojechać po części.
  7. Właśnie przywiozłem moją ukochaną A4 - miała iść na sprzedaż alleeeeeeee nie nie oddam jej - żadne auto tak miło mnie nie zaskoczyło na trasie!

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.