Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

fegonu

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Witam Mam troche nietypowe pytanie, czy ktos sie orientuje i mogl by powiedziec gdzie w vw golf 4 2001 podłacza sie vag? Znajomy chcial sprawdzic bledy, ale nie mozemy zlokalizowac wtyczki;/ pozdrawiam
  2. siemka mam problem z immo. autko stalo ponad 2 miechy, akumulator w tym czasie padl. po podlaczeniu nowego 1 odpalenie ok, ale 2 odpalenie to juz miga lampka immo i po odpaleniu po 2-3 s gasnie silnik. najpierw zastosowalem sie do instrukcji z forum czyli podlaczenie kabelkow z konektora przy cewce. niestety nie pomoglo. podlaczylem pod vag com 409 i pl vag 4.9, A4 1996 1.8 benz, oto odczyty bledow: vag pl: com vag: nastepnie korzystajac z opcji adaptacji nowych kluczy (immo> login> adaptacja > ) jesli wpisze 21 jako numer kanalu(taki numer kanalu znalazlem w sieci, podczas adaptacji kluczy), to nie mam zadnej mozliwosci dzialania i pojawia mi sie okno jak ponizej Pytanie moje jest takie czy przy tych bledach pomoze wprowadzenie pinu kluczy - oczywiscie tych oryginalnych? Jesli tak to jak to inaczj zrobic? Ewentualnie jak przy pomocy pl vag. Czy jesli dam polecenie kasowania bledu, to autko zacznie mi normalnie odpalac? prosze o pomoc tu badz na pw
  3. dokładnie wg tej instrukcji[br]Dopisany: 03 Grudzień 2009, 12:30_________________________________________________siemka podlaczylem pod vag com 409 i pl vag 4.9, oto odczyty bledow: vag pl: com vag: nastepnie korzystajac z opcji adaptacji nowych kluczy (immo> login> adaptacja > ) jesli wpisze 21 jako numer kanalu, to nie mam zadnej mozliwosci dzialania i pojawia mi sie okno jak ponizej Pytanie moje jest takie czy przy tych bledach pomoze wprowadzenie pinu kluczy? Jesli tak to jak to inaczj zrobic? Ewentualnie jak przy pomocy pl vag. Przypomne ze łaczenie kabelkow bylo robione jak w instrukcji. prosze o pomoc tu badz pw
  4. fegonu odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    siemka podlaczylem pod vag com 409 i pl vag 4.9, A4 1996 1.8 benz, oto odczyty bledow: vag pl: com vag: nastepnie korzystajac z opcji adaptacji nowych kluczy (immo> login> adaptacja > ) jesli wpisze 21 jako numer kanalu, to nie mam zadnej mozliwosci dzialania i pojawia mi sie okno jak ponizej Pytanie moje jest takie czy przy tych bledach pomoze wprowadzenie pinu kluczy? Jesli tak to jak to inaczj zrobic? Ewentualnie jak przy pomocy pl vag. Przypomne ze łaczenie kabelkow bylo robione jak w instrukcji. prosze o pomoc tu badz pw
  5. fegonu odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    ale wtopka, zakupilem kabel, ale bez programiku...znalazlem cos na necie, programik dziala, cos tam znajduje ale nie moge wprowadzic pinu kluczy, tzn moge ale nie zapisze mi tego vag com...jakies pomysły?
  6. fegonu odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    patrzylem na necie to kabel z programem mozna kupic za mniej niz samo podlaczenie kosztuje u mechanika, wiec chyba sobie zamówie, o wynikach poinformuje
  7. fegonu odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    w poniedziałek mam umówiona wizyte na vag:P eh pewnie troche kasy poleci...
  8. fegonu odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    siemka u mnie autko stało ponad 2 miechy. w tym czasie akumulator padł. czy moglo cos sie uszkodzic w komputerze albo wywalic kod klucza? odpalanie kluczami dodatkowymi tez nic nie pomaga. postapilem wg opisu ze zdjeciami, tylko ze kabelki przylutowalem do konektora, a styki przy cewce obdrapalem nozykiem, i niestety nie dało to zadnego efektu, dalej lampka immo miga,a odpalam tylko po odłaczneiu akumulatora;/ co teraz? tylko podłaczenie pod komputer? czy jeszcze cos co mozna samemu sprawdzic?
  9. tak miga, i to na kazdym kluczyku. jak zdejme kleme z aku to nie miga i odpale ale tylko raz, ponowne przekręcenie klyczyka i miga lampka od immo, wtedy silnik zapala i zaraz gasnie
  10. i niestety kicha;/ kabelki przylutowalem do konektora, zastosowałem folie aluminiową i zaizolowałem, styki od cewki przeczyscilem na ile dostep pozwolil(nie dałem rady jej sciagnac), i dalej ten sam problem, odpala tylko po rozłaczeniu klem - na oryginalnym i serwisowym kluczyku...... chyba jednak trzeba gdzies na warsztat na komputer pojechac
  11. fegonu odpowiedział(a) na freon temat w Dolnośląskie
    dzis bede sie staral to naprawic:P korzystajac z instrukcji z forum:) o wynikach poinformuje:) .................................................................. i niestety kicha;/ kabelki przylutowalem do konektora, zastosowałem folie aluminiową i zaizolowałem, styki od cewki przeczyscilem na ile dostep pozwolil(nie dałem rady jej sciagnac), i dalej ten sam problem, odpala tylko po rozłaczeniu klem - na oryginalnym i serwisowym kluczyku...... chyba jednak trzeba gdzies na warsztat na komputer pojechac
  12. fegonu odpowiedział(a) na freon temat w Dolnośląskie
    jeszcze nie , mechanik ma dopiero na srode termin, a inny na poniedziałek
  13. fegonu odpowiedział(a) na freon temat w Dolnośląskie
    próbowałem, 2 i 3 kluczykiem, nic nie pomogło. ponad 10 x na klucz i nic;/ dzis byłem na warsztacie, na jednym koles mowi ze immo padło i tylko serwis bo on sie w takie nie bawi...i 3 kolejnych wstepnie naprawa tego z podłaczeniem pod vag ok 300zl . ehhh
  14. fegonu odpowiedział(a) na freon temat w Dolnośląskie
    siemka, czy jest ktos z wałbrzycha badz okolic co by mógl vag-a podpiac? autko troche stało i teraz lampka od immo miga, i po odpaleniu silnik gasnie;/ da sie to usunąć jesli to błąd czy pozostaje tylko warsztat?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.