Treść opublikowana przez alfar
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Ja jestem, jest też zlot motorów
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Będzie ktoś dzisiaj?
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Jedynie może być mało miejsc, targi budowlane są.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Ja będę Ja już nie pamiętam jak wyglądasz zaglądnij
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
I to mi się podoba dzisiaj już nas kilku było. Dzięki i do zobaczenia.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Jedziesz?
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Ja jestem Zapraszam
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Ja będę do 17:30 jak będzie ktokolwiek, jak do 16:20 nikogo nie będzie to się zawijam
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Ja będę
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Ja będę i mam nadzieję, że nie sam. Panie i Panowie pogoda sprzyja, może jakieś przedwiośnie zrobimy?
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Ja dzisiaj z rodzinką na sankach Trzeba się zgadać za dwa tygodnie na bank i będzie nas dwóch
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Looz. Sam byłem, jakoś nikomu się nie chciało podjechać
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Coś mało chętnych , Ja podjadę na pewno, zapraszam kto ma ochotę.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Będę
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Kto się dzisiaj wybiera na zlot ? Ja planuję być, umyję furę i podjadę
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Niedziela jest ok, ja będę
-
Audi A4 B7 Sedan 3.2 V6 Quattro
Dzięki i wzajemnie Do zobaczenia za 2tyg
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Ja będę na chwilę
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Dzięki i zdrówka dla Was wszystkich Wysłane z mojego MI 5s przy użyciu Tapatalka
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Zapraszamy częściej Wysłane z mojego MI 5s przy użyciu Tapatalka
-
Audi A4 B7 Sedan 3.2 V6 Quattro
- Audi A4 B7 Sedan 3.2 V6 Quattro
Spalanie opisane w wątku o silniku 3.2 V6, robiłem testy Da się mało spalić, ale po co- Audi A4 B7 Sedan 3.2 V6 Quattro
Nie, jak chcesz to usuń, zrobiłem to na raz, bo nie miałem kiedy. Jak to złamanie regulaminu to usuń, chciałem, żeby samochód miał swoją historię w autach i tyle.- Audi A4 B7 Sedan 3.2 V6 Quattro
Prawie, kminiłem chyba z półroku i w końcu udało się znaleźć takie podobne Taki mały smaczek, który mnie jarał A do tego kupiłem specjalnie czarne śruby to nie nakładki !!!- Audi A4 B7 Sedan 3.2 V6 Quattro
Cześć Wszystkim, Już chwilę mam samochód i od dłuższego czasu jestem na forum, ale jeszcze nie opisałem swojego auta , spania nie mam to nadrabiam Autko jest z 2006 roku, kupiłem je w 2013 roku, jestem jego 4 właścicielem. Auto pochodzi z USA Posiadam pełną dokumentację po kolei: 1. Raport z CarFax - kupiłem raport, udostępnię przy zakupie i przekażę komplet 2. Raport z Audi - mają całą ewidencję napraw i wizyt Można łatwo potwierdzić przebieg, dam kontakt do mechanika, który dbał o moje auto Myślę, że znany jeżeli chodzi o naprawy Vagów Część napraw robiłem w Autorud. Silnik 3.2 V6 BKH, 256 KM FSI, Quattro, Automat tiptronic USA SEDAN Kolor LX7Ż Wyposażenie: 1. Fotele skóra, pełna elektryka + pamięć foteli 2. Radyjko RNS E + BOSE 3. Światła bixenon skrętny + DRL + CLH 4. Lusterka fotochromy 5. Szyberdach 6. Pełny pakiet światło 7. Tempomat Lista tematów zrobionych: 1. Wymieniony kompletny rozrząd na nowy bez wadliwych napinaczy + cały osprzęt dookoła, co tylko było możliwe to zrobiłem, żeby dwa razy nie dłubać 2. Felgi RS style 18 cali lato, Audi oryginalne 17 cali na zimę 3. Pompa paliwa wymieniona - wada fabryczna przy quattro lubił źle wskazywać paliwo, po wymianie jak ręką odjął 4. Zakup bixenonów skrętny europa i kodowanie 5. Układ hamulcowy z S4 do przodu Oryginalne tarcze + klocki z S4 6. Wymiana zderzaka USA tył na sline z czujnikami cofania 7. Dekory wewnątrz zmienione z drewna na Q88 + czarna popielniczka (USA) przód i tył 8. Listwy na drzwi sline w kolorze 9. Zmieniony schowek na taki ze zmieniarką - podłączony dzięki Sławkowi Dzięki za pomoc. 10. Lampy tył zmienione z USA na europę 11. Poprawki lakiernicze 12. Kierownica ze srebrnymi obwódkami dokoła przycisków z łopatkami + kodowanie 13. Nowe obszycie dla ręcznego sline 14. Gałka zmiany biegów sline 15. Składanie lusterek automatyczne 16. Plastiki pod maską uzupełnienie 17. Żarówki ledowe - całe wnętrze, rejestracja i postojówki 18. Spryskiwacze mgiełkowe grzane Co mi jeszcze biega po głowie: 1. Wymiana zderzak przód na taki ze spryskami + graty - leży wszystko w garażu i czeka na lepsze czasy 2. Dołożenie Bluetooth - graty są w garażu, również czekają 3. Czyszczenie i konserwacja podwozia 4. Poprawki lakiernicze maska 5. GPS do antetny na dachu, obecnie mam na podszybiu 6. Dołożenie napisu quattro do zderzaka zmienionego - Mam leży i czeka Zastanawiam się, czy czasem nie sprzedać autka :/, poluję na A6 C7 3.0 Kompresorek lub S6 Na razie budżet zbieram, bo sporo braknie Na razie kiepskie fotki, zrobię lepsze w nowym roku - Audi A4 B7 Sedan 3.2 V6 Quattro