Treść opublikowana przez alfar
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Również i do zobaczenia w nowym roku. Wysłane z mojego MI 5s przy użyciu Tapatalka
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Będę! Do zobaczenia Wysłane z mojego MI 5s przy użyciu Tapatalka
-
[3.2 FSI] jak to z nim wkońcu jest?
Dawno mnie nie było, odpiszę coś niecoś Silnik jak dla mnie bardzo dobry, wada wg mnie to wadliwe napinacze, jak ktoś zrobi rozrząd, to już bezproblemowo. Jedynie co to kasa boli :), ale tylko raz Nagaru nie widać jak to w przypadku RS4 wygląda, ja miałem czysto po 130k przejechanych. Quattro + tiptronic = spokój, na razie nic się nie działo i nie było żadnych uwag z serwisu czy od znajomych Polecam osobiście jak ktoś lubi wolnossące, ja osobiście tylko takie preferuję
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
ja na 15 - 20 min zaglądne gości mam
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
ja się dzisiaj pojawię
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
będę w końcu
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Hej ja nie dam rady przyjechać, dopadła mnie choroba, jedna z odmian dwururki Dobrej zabawy i żeby cztery kółka sie kręciły bez awarii w Nowym roku.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
To ja sie z chęcią zjawię Ktoś jeszcze da radę?
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Wesołych Świat i dużo zdrowia dla Wszystkich forumowiczów.
-
Budowa i działanie silnika 3.2 V6 FSI
Da sie ja wymieniłem, może zle nazwałem, pod dolotem masz czarne pudełko do odkrecenia.
-
Budowa i działanie silnika 3.2 V6 FSI
Wymień smoka, ten pojemniczek pod dolotem, lubi sprawiac problemy, wychwytuje syf z oleju Wymień uszczelki pod pompą oleju, wody Ja w swoim to robiłem przy okazji
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Będzie ktoś ? Jak tam spot dzisiaj ? Ja podjadę około 17 może ktoś jeszce będzie dawno mnie nie było do zobaczenia
-
RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana
Jarek, widzę, że jednak boisz się, że Cie sypnę, bo nie wiem czym zasłużyłem na takie słowa Miło było się zobaczyć, dawno Was nie odwiedzałem, ale to się zmieni do zobaczenia za niedługo na zlocie P.S.: Twoja audiczka wyglada coraz lepiej
-
Budowa i działanie silnika 3.2 V6 FSI
Ten przyrząd mój mechanik szlifował, bo też nie chciał wejść, ale mówił, ze to standard przy nowym narzędziu. Zmniejszył średnicę delikatnie i weszło
-
Galeria Spotów Rzeszowskich-Fotki i Filmiki.
Takiej jeszce na zlocie nie było Zacnie sie felga prezentowała
-
Wyważanie kół
Polecam autosystem na krakowskiej.
-
Poszukiwany tapicer
Onyxx jeżeli skóra, Rzeszów warszawska za źródełkiem
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Mają dobry sprzęt, nowy, rolkę też maja, za dodatkową kasą optymalizacja ułożenia opony na feldze
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Auto system 24 na krakowskiej
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Kto będzie dzisiaj ?
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Kto ma klubowe ramki ? Potrzebuję jedną ? Proszę weźcie na zlot jutro
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Napisz numery czesci to sprawdzę za ile moge mieć.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Kiedy kończą studenci ? Tak żeby konkurencji do grilla nie było
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Panowie robi się pogoda, Sławek ostatnio coś o grillu wspomniał. Może zrobimy grilla obok Wisłoka tam są miejsca sprzyjające takim zebraniom Ew. Możemy czekać, aż studenci skończą naukę i na akademikach zlot zrobić z grillem ? Jaka miejscówka lepsza ? Jakieś propozycje dot. terminu ? Może koniec maja po 26 ?
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Ja odpadam, wyjazd weekendowy