Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wyważanie kół


Kamaz1980

Rekomendowane odpowiedzi

Ktoś mi kiedyś mówił że dobrze robią naprzeciwko skarbca, chyba to MBM Auto Serwis. Niby mają wyważarkę co koło montuje się jak w samochodzie na śrubach/szpilkach a nie standardowo na otworze centrującym. Podobno to lepiej ale nie testowałem i się nie znam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak szczerze to ma to jakiś sens w praktyce? Czy wyważenie na standardowej wyważarce nie jest na tyle dokładne, że większa precyzja już niewiele zmienia? Pytam z ciekawości, bo nie słyszalem jakoś opinii, żeby ludzie narzekali na zwykłe wyważarki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem wyważane koła i standardowo i wyważane z dociskiem na aucie i szczerze nie widziałem jakiejś różnicy więc po co przepłacać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś mi kiedyś mówił że dobrze robią naprzeciwko skarbca, chyba to MBM Auto Serwis.

Nie polecam, trzy razy wyważałem z czego dwa źle. Więcej tam na pewno nie pojadę.

Przed aktualnym sezonem byłem z ojcem w Głogowie Młp. ul. Towarowa 2a i obydwaj jesteśmy zadowoleni z usługi (on zresztą już tam kilka razy wcześniej był i zawsze polecał).

Edytowane przez mcbet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś mi kiedyś mówił że dobrze robią naprzeciwko skarbca, chyba to MBM Auto Serwis.

Nie polecam, trzy razy wyważałem z czego dwa . Więcej tam na pewno nie pojadę.

Przed aktualnym sezonem byłem z ojcem w Głogowie Młp. ul. Towarowa 2a i obydwaj jesteśmy zadowoleni z usługi (on zresztą już tam kilka razy wcześniej był i zawsze polecał).

A miałem tak kiedyś pojechać.

Dobrze wiedzieć :)

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam autosystem na krakowskiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...