Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mazdarx701

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mazdarx701

  1. Witam, założyłem temat ponieważ szukałem informacji dotyczących map sensora 2.5 barowego i nie mogę nic konkretnego znaleźć, może tu ktoś będzie w stanie odpowiedzieć na nurtujące mnie pytania. Mianowicie mój map w ecu (afn) wyzioną ducha i postanowiłem wrzucić map w dolot lecz nie mam chwilowo kasy na 3barowy a właściwie jego korektę. Wiec chce wrzucić taki który występował w 1.9 tdi ahl(2.5bar) 18mm średnicy. Wyczytałem tez ze były jakieś mapy 18mm 3barowe ale ponoć ciężko o nie. 1 Pytanie czy taki sam map występował w ajm ,1.4 tdi amf lub 2.5 tdi v6 jak w alh (wyglądają identycznie ale czy maja takie same parametry) 2 Czym odróżnić wizualnie 3barowy map 18mm (o ile taki istnieje) od 2.5bar 3 Czy map sensor 2.5 barowy ma tak samo rozmieszczone piny jak 3 barowy Po tym numerze 038906051 można znaleźć zarówno map 12mm czyli 3 barowy jak i 18mm Map sensor z ajm: http://allegro.pl/map-sensor-038906051-passat-b5-1-9-tdi-audi-a4-b5-i7251818333.html#thumb/1 Map sensor o numerze 038906051a: https://www.czesciauto24.pl/vemo/2290704 Czy to jest faktycznie map 2.5 barowy anie 2 bary lub 3bary? https://e-katalog.intercars.com.pl/#/produkty/3416141317191-AS4934-czujnik-cisnienia-w-kolekt-ssacym,scr_dItems.html
  2. Witam wszystkich.Jestem nowym użytkownikiem tego forum jak również użytkownikiem Audi A4 1.9 TDI. Od pewnego czasu zauważyłem dziwne zachowanie mojego Audi a mianowicie chodzi o to że gdy samochód stoi np. na światłach na biegu jałowym to zaczyna nim dziwnie potrząsać jakby wpadał w jakieś dziwne wibracje,wszystko jest ok gdy silnik jest zimny ale gdy się zagrzeje to właśnie to zaczyna się z nim dziać.Może ktoś jest mi w stanie udzielić jakiś porad odnośnie tego problemu i coś doradzić co to może być.Za wszystkie podpowiedzi będę bardzo wdzięczny. *tutaj tylko się witamy zadawanie pytań jest w innych działach

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.