-
[INNE] Problem z N75 (Seat Alhambra, 1Z)
7.21903.200 na 7.21903.700 Wczesniejszy zamienil mi sie na nowszy. Nigdzie nie moge namierzyc tego starszego juz. Rav
-
[INNE] Problem z N75 (Seat Alhambra, 1Z)
Problem z N75 ale tym razem w Alhambrze. Wczesniej 0575, wiec zamienilem go na nowego Pierburga. Jazda probna, i znow ten sam blad i brak mocy w gornym rejestrze. Zanim zaczne logowac, na co zwrocic uwage? Pozdrawiam Rav
-
[B5 1Z] Proszę o analizę logów (pływająca utrata mocy w górnym zakresie obrotów)
Problem rozwiazany. Zawor N75 wymieniony, furmanka smiga jak ta lala. Dziekowac ludziskom, oj dziekowac Tatus szczesliwy ze hej Rav
-
[B5 1Z] Proszę o analizę logów (pływająca utrata mocy w górnym zakresie obrotów)
Jutro rano tez tak uczynie. Statyczny czy dynamiczny? Rav
-
[B5 1Z] Proszę o analizę logów (pływająca utrata mocy w górnym zakresie obrotów)
Pacjentem jest B4 z grzechotnikiem. W 90% przypadkow okolice 3000 obr i wyzej czuc falujacy brak mocy, jakby ciagnal kogos na elastycznej lince holowniczej. Ponizej logi (moj debiut jezeli chodzi o VAGa). Dodatkowo blad 0575. Nastawnik czyszczony, dawka wyregulowana (oscyluje w okolicach 3.4) Nie sprawdzony jeszcze kat wtrysku. Doladowanie na moj gust nieco plywa, czyzby przeladowany? Rav
-
Nowicjusz - wątek powitalny
No i nadszedl czas przywitac sie w koncu Na Wasze forum sprowadza mnie coprawda auto ojca (B4 1Z), ale traktuje je jak swoje O swoich pisal nie bede bo to Opel i wogole hehe Zaczely sie male problemy, panowie Heńki i Staszki po garazach opowiadaja niestworzone rzeczy, wiec czas wziasc sprawe w swoje rece Na Audi klub.pl mowili duzo dobrych rzeczy na Wasz temat, mysle ze sie nie rozczaruje Pozdrawiam Rafal
Ravi500
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta