Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Miiichas7

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Miiichas7

  1. Panowie wstawię filmik jak pomożecie się uporać z pewnym problemem, mianowicie przy zmianie biegu auto samo podbija obroty. W zasadzie dzieje się tak odkąd go kupiłem. Nie przeszkadza to przy spokojnej jeździe, lecz przy pałowaniu jest nieco irytujące bo silnik kręci odcięcie. WTF ?
  2. @Imhotet Uzasadnij.
  3. Taki ala "porting", zwiększyłem nieco średnice kanałów dolotowych i wypolerowałem dolotowe i wydechowe. Wydech seria, choć brzmi nieco głośniej niż w innych a4 które nasłuchiwałem. Może przepalony Załączam logi 115, 118, 33, 3, 20 http://vaglog.pl/log-033_003_020_R8Glwo.html http://vaglog.pl/log-115_118_w9Rm5.html
  4. Nie wiem jak robić logi, ale poczytam i na dniach postaram się wstawić. Podejrzewam że overboost występuje, ponieważ jadąc na 3 do odcięcia, przy zmianie był lekki uślizg, z tym że przy pierwszy mocnym przyspieszaniu po odbiorze. Podejrzewam że była to lamerska zmiana biegów, później się to nie powtórzyło. Wstawałem na 5 od 1,5tyś/obr uślizgu nie było. Jakim programem robić logi ? CP-tuning Sędziszów młp
  5. Tak podejrzewałem że temperatura zrobiła swoje, spodziewałem się max 230KM, bo na tyle teoretycznie pozwala stage 2. Napęd ośka, i na tą chwile 2 pierwsze biegi nie do jazdy, 3 tyś/obr i esp chce oszaleć. Co do zmiany biegów... o co kaman z overboost ? kręciłem 3 bieg do odcięcia i po zmianie na 4 turbo wstaje sprawnie. Lecz niepokoi mnie sprzęgło, kevlar to dobre rozwiązanie ?
  6. Witam, dziś odebrałem auto z hamowni, seria z wszystkimi gratami pokazała 165KM i 231Nm, po programie wyszło 248 KM i 346Nm Modyfikacje Downpipe baq TIP baq Turbo K03S FMIC 550x140x65 Wtryski od BAM DV od BAM Polerowane kanały dolotowe i wydechowe Wykres do oceny
  7. Siema. Mam na imię Paweł i jestem z mielca. Od roku mam Audi A4 B6 i jest bardzo zadowolony :> pozdro dla wszystkich posiadaczy audi

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.