Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

gregoryP

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez gregoryP

  1. ja mialem podobna sytuacje, ale jak sie potem okazalo sam sobie bidy narobilem .montowalem sprzet audio puscilem kabel zasilajacy od akumulatora obok komputera pod maska przez jakas gumke w przegrodzie miedzy komora silnika a wnetrzem.i potym kablu leciala woda i cale dywaniki kierowcy byly mokrusienkie. moze to bedzie jakas podpowiedz
  2. wiem ze byl poruszany temat ale przeczytaj uwaznie co napisalem. pomalowalem juz na czarno i wyglada calkiem calkiem. jak bede mial chwile to wrzuce jakies foto.
  3. jednak pomaluje na czarno........zawsze potem mozna zmienic na inny kolor
  4. witam na jaki kolor pomalowac zaciski? samochod jest koloru bialego na 18calowych felgach S line. wiem ze ten temat juz byl poruszany ale nie bylo nic o bialym samochodzie. dlatego pytam. myslalem o czerwonym ale nie wiem czy warto az tak eksponować te hamulce bo przeciez to seria. a co gorsza kupilem te zaciski jako uzywane i ktos pomalowal je wczesniej na zloto, wiec teraz musze cos z tym zrobic. zostawic moze zlote?, machnac je na czerwono? a moze na srebrno? juz zglupialem
  5. szerokosc to 225 i ET 43. uzywanych nie chce.tylko nowe-zapakowane itd.
  6. witam. za pare dni bede szczesliwym posiadaczem felg 18. jednak na seryjnych sprezynach bedzie niczym allroad.chce kupic sportowe sprezyny obnizajace o 40mm. czy komplet sprezyn z allegro za jakies 300-400 zl bedzie ok??.czy nie bedzienic ocieralo?? prosze o porade! pozdrawiam
  7. witam mam 1.6. (w planach 2.6 V6 ) pochodze z Chelma ale mieszkam na stale w Norwegii.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.