-
siadła zmieniarka
sory pomylka na 10 plyt i jest to BOSONIC CDC 249
-
siadła zmieniarka
Siemka. Kurde jest problem z beczki przestała działać zmieniarka. Jest na 109 płyt grała grała i lipa koniec. Przy radiu wszystko ok i nie wiem o co chodzi. Dajcie rade.
-
gdzie sa bezpieczniki od radia
Popatrz dokładnie na kable idące od radia. :arrowr:
-
problem z głośnikami
Witam. Mam fabryczne głośniki z przodu. Działaly wszystkie cztery głośniki nagle z beczki 2 po prawej przestały, wszystkie kabelki i reszta przy radiu jestok. co to może być mozę ktoś wie. Pozdrawiam::::
-
[B5..1.8 5V] Autko nie trzyma sie drogi..
Sprawdz jeszcze górne wahacze. Radziłbym ustawić zbieżnośc.
-
wyje i mrowi kierownica
dzieki za pomoc!!! po dlugich zmaganiach okazało sie ze koles sprzedał mi zajechana pompe. A i trzeba było uzupełnić płyny. Dziekówka! [ Dodano: 07-04-2007, 21:03 ] demoralizator, dzieki za pomoc!!! po dlugich zmaganiach okazało sie ze koles sprzedał mi zajechana pompe. A i trzeba było uzupełnić płyny. Dziekówka!
-
wyje i mrowi kierownica
No wlasnie wyje i mrowi mi kierownica na drugim biegu, niewiem o co chodzi i jak to naprawic?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
WITAM NA FORUM, POCHODZE Z WROCŁAWIA MAM AUDI A4 19.TDI 90KM 1995R POZDRO
A4 Robson
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta