Treść opublikowana przez MaciejS
-
Prośba o analizę logów - notlauf - błąd 17965
Po 2 czy 3 dniach tryby awaryjne powróciły. Rozebrałem turbinę i ją wymyłem. Dla potomnych napiszę, że syf, który się zbiera i zapieka kierowniczki jest możliwy do usunięcia tylko poprzez wyjęcie i umycie turbiny. Nie ma sensu przeganiać i męczyć samochodu ponieważ tego syfu nie da się przepalić. Roboty jest sporo, ale bez przesady. Dziękuję Panowie za pomoc, jesteście super.
-
Prośba o analizę logów - notlauf - błąd 17965
Bardzo dziękuję za pomoc, po następnym przeładowaniu rozbiorę turbinę.
-
Prośba o analizę logów - notlauf - błąd 17965
Właśnie wróciłem z robienia logów. Zacząłem od statycznych Grupy: 001 - http://vaglog.rtnet.pl/msobkow_78946.html Grupy: 003 - http://vaglog.rtnet.pl/msobkow_78943.html Grupy: 004 - http://vaglog.rtnet.pl/msobkow_78945.html Grupy: 007 - http://vaglog.rtnet.pl/msobkow_78948.html Grupy: 013 - http://vaglog.rtnet.pl/msobkow_78944.html Grupy: 018 - http://vaglog.rtnet.pl/msobkow_78947.html Grupy: 023 - http://vaglog.rtnet.pl/msobkow_78949.html Potem dynamiczne: Grupy: 001 - http://vaglog.rtnet.pl/msobkow_78953.html Grupy: 004 - http://vaglog.rtnet.pl/msobkow_78952.html Grupy: 008 - http://vaglog.rtnet.pl/msobkow_78951.html i stało się coś dziwnego, czego nie potrafię wytłumaczyć. Przy kolejnych logach dynamicznych nie przeładował...: Grupy: 010 - http://vaglog.rtnet.pl/msobkow_78954.html Grupy: 011 - http://vaglog.rtnet.pl/msobkow_78950.html Co o tym myślicie?
-
Prośba o analizę logów - notlauf - błąd 17965
jakie logi zrobić w tej sytuacji?
-
Prośba o analizę logów - notlauf - błąd 17965
Widzę, że przeładowuje, ale nie wiem z jakiego powodu. N75, czyszczenie turbiny czy jeszcze inny potwór. Szukałem, ale rozwiązań widziałem wiele, zbyt wiele. Stąd moja prośba do szanownych kolegów.
-
Prośba o analizę logów - notlauf - błąd 17965
Witam, proszę szanownych forumowiczów o analizę logów. Dynamiczne grupu 003 i 011 Grupy: 003 - http://vaglog.rtnet.pl/msobkow_78842.html Grupy: 011 - http://vaglog.rtnet.pl/msobkow_78843.html
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich serdecznie