Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pzn44

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Suma wszystkich wartości powinna być jak najbliższa 0. Cos mi sie wydaje, że ta druga wartość u Ciebie to +0.30 .. wiec jest chyba całkiem dobrze. dzisiaj odebrałem auto od mechanika.. problem z trzęsieniem znikł, walniety był pompowtrysk na 1 cylindrze. regeneracja załatwiła sprawę. sprawdziłem od razu logi, korekcje ok ale dziwią mnie jednak wysokie bipy ... 23 http://vaglog.pl/log_204092.html 13 http://vaglog.pl/log_204087.html pozdrawiam dzisiaj odebrałem auto od mechanika.. problem z trzęsieniem znikł, walniety był pompowtrysk na 1 cylindrze. regeneracja załatwiła sprawę. sprawdziłem od razu logi, korekcje ok ale dziwią mnie jednak wysokie bipy ... 23 http://vaglog.pl/log_204092.html 13 http://vaglog.pl/log_204087.html pozdrawiam Zauważyłem jeszcze, że podczas jazdy w grupie 018 pojawiają się inne wartości jak 0 http://vaglog.pl/log_204095.html
  2. Jestem juz umówiony z mechanikiem (raczej nie zbysiem ) ma to ogarniać ale dopiero w czwartek. Mówił że wiązke wtrysków trzeba będzie wymienić, jeśli jeszcze nie była.. (zalecane co 200k ). Filtr juz wymieniłem faktycznie nic nie pomogło. Zastanawiam się czy te dwa wtryski pójdą na wyrzutke czy regeneracje, a może wystarczy wyczyszczenie. dzięki pozdrawiam
  3. dzięki za odpowiedź.. napewno sie zastosuje do porad, a czy z reszty logów nie widać niczego niepokojącego ??
  4. no to mamy podobny problem, tylko ja bardziej zaawansowany.. może ktoś życzliwy jeszcze dołączy się do tematu i coś podpowie...
  5. Dzieki za zainteresowanie, a czy jest mozliwe ze pompowtryski mam na wyrzutke ?? Jutro wymienie filtr paliwa ale wydaje mi się, ze to by było za proste.. :/
  6. Witam. Bardzo proszę o analizę logów statycznych. Drgania zaczęły się od delikatnych wibracji na wolnych obrotach, z czasem drgania się nasiliły i w końcu zaczęły się podczas jazdy przy przyśpieszaniu. Nie pojawiają się cyklicznie, nie ma znaczenia czy zimny czy ciepły silnik. To są moje pierwsze logi więc bardzo proszę o pomoc w diagnozie. Grupa 001 http://vaglog.pl/log_201631.html Grupa 003 http://vaglog.pl/log_201720.html Grupa 004 http://vaglog.pl/log_201717.html Grupa 007 http://vaglog.pl/log_201718.html Grupa 013 http://vaglog.pl/log_201722.html Grupa 023 http://vaglog.pl/log_201721.html Z góry dziękuję. pzn44
  7. Tu Andrzej, nowy posiadacz A4 1.9TDI 2000r. Pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.