Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kamilvolt

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kamilvolt

  1. http://moto.allegro.pl/audi-100-gl-rok-1974-zabytek-i1233093159.html z fajnego miasteczka co nie gryfi ?
  2. kamil wątor czechowice dziedzice
  3. http://moto.allegro.pl/audi-a4-b7-2-0-tdi-200km-424nm-unikat-zobacz-i1216847026.html
  4. http://otomoto.pl/audi-a4-1-9-tdi-quattro-navi-bluetooth-C14866216.html
  5. ja mówiłem o tym ci http://slowacja.hej.pl/atrakcje/kt_stu.htm bardzo fajnie polecam Dzięki za Życzonka
  6. i rok starszy http://moto.allegro.pl/item1171152087_a3_1_9_tdi_110km_bogate_wyposazenie_ks_serwisowa.html Dobra cena
  7. Ja jutro nie będę, bo robie sie stary
  8. www.hurr-durr.com Wojtek spotkałeś się z chipowanym 1.7 DTI ? jak to chodzi ? Jest to wart ?
  9. Czarny Avant 2.0 SBI 98.. W czecho-nudach obok banku śląskiego kol o12
  10. jak juz to SMY ty siedz w tym garażu i nie kozacz Napisałem że jezdzi po BB a nie po wsi.. :polew: :decayed: SMI 18KT SMY jest grafitowa a nie czarna i jezdzi po zadupiach w stylu Skoczowa i zbiera wsiórów z błyskotek :polew: Hahaha
  11. pierwszy ;] a ja pije w lublinie u braciszka wiec na spocie mnie nie bedzie
  12. Ja byłem 18.30 gdzieś :> i też nikogo widać że jak Marka nie ma to nikt nie przyjedzie już SIEMIAN WRACAJ !!
  13. grad był w czecho-nudach PS: wam też ciepło ?
  14. DESZCZ !!!!!!!!! :oklaski: :drool: :beer1: :th: :
  15. ja nie dawno przyjechałem, byłem nad wodą w łące cycuszki itp były
  16. jak tam panowie z jutrem ?? Chce zaznaczyć że siemiana nie ma nie no Joke siemian nie obrażaj sie
  17. Siemanko Ale ukrop, duchota, nic tylko wejsc do audika klima i skrzynka browara :> w sumie niezłe Siemian zgłosze sie jak przyjedziesz, pobij czas
  18. Siemanko Siemian masz może jeszcze jakas ramke ? Pikna http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C13889168
  19. TV Spot - Renault Clio R.S. "Traffic Lights"

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.