Treść opublikowana przez Kacza
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Podziekowal:)
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
:polew: :polew: :polew:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
:polew: :polew: hahaahhaahaah[br]Dopisany: 13 Lipiec 2009, 23:08_________________________________________________i w koncu lodowa objechal cala kolumne wracajac do domu
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
javascript:void(0);hahahahahahahahahhaahha :polew: :polew: :polew: [br]Dopisany: 13 Lipiec 2009, 19:52_________________________________________________Ja wiem ja wiem ... a co mi dasz jak zgadne ?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
[br]Dopisany: 13 Lipiec 2009, 19:41_________________________________________________Ejjj a moze by tak" Jamesona " wziac do picia ? :gwizdanie:
-
Spoty Kościerzyna
taaa...wspominacie ... "Michaela Jacksona" jak to Goska mowi
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Bienkowski w domu
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
czesc Mlodyy
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Ja juz tez w domu..glodny jak diabli dzieki za zlocik
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
oj Tomaszuuu ....
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Podziekowal:) sroooobki trochu mii sie poluzowaly
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
No wlasnie Bieniek .. co Ci robi zeby byc na ta 12? zdarzysz ugasic pragnienie wezcie kobitke ze soba bo jeszcze sie zgubi i wtedy nawet na spoty nie bedzie przyjezdzac jedyna spotowiczka
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Ja tez zaczynam walke z ubezpieczycielami o odszkodowanie ... zobaczymy ile to potrwa i ile pochlonie mojego latania i zalatwiania :sick3: :sick3:
-
Spoty Kościerzyna
Ogarnalem kabel milego ogladania
-
Spoty Kościerzyna
Alony traktor nawet jedzie to w koncu jest ... 2.5 To Doch Idze Zdjecia wrzuce jutro...dzis nie moge ogarnac gdzie jest kabel od koma ...
-
Spoty Kościerzyna
Tomek nie zapominaj, ze to nie tylko srobki;P sa jeszcze 3 prety takze tak jak mowiles CB powinno sciagac jak na Presidencie
-
Spoty Kościerzyna
Ale jak dostaniesz troche platyny to bedziesz mial 50 KM wiecej
-
Spoty Kościerzyna
Tomek a Ty kiedys skonczysz z tymi srobkami ? Ich nic nie ruszy poza moim chirurgiem
-
Spoty Kościerzyna
Gili a Ty czasem czegos nie zapomniales z Alony bagaznika ? Bedziemy nagrywac kolejna czesc "Piła 10" :>
-
Spoty Kościerzyna
Wielkie dzieki Szczegolnie Fazy'iemu za pomocna dlon i ramie Do nastepnego
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
I co sie chwalisz :gwizdanie:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
A dzieki antonio Coraz lepiej niedlugo na spota wpadne
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
lubisz stare prukwy? :gwizdanie: hahahahahhahaha Ambro [br]Dopisany: 27 Czerwiec 2009, 22:17_________________________________________________Alona to sie okaze czy nie poszlo na marne ;D Jak On jeszcze urazu nie ma ... :polew:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Wlaczcie sobie TVP 1 i se kabarety poogladajcie a nie pierdolami sie zajmojecie
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
a jaki z niego morał ...nie podejmuj pochopnych decyzji,zawsze warto najpierw pociągnąć :gwizdanie: hahha dobreeee ... " warto najpierw pociagnac" ... zalezy kto co lubi hahahahha Ps.Avat zajebistyy