Treść opublikowana przez Kacza
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
a dzieki Antonio JUZ jestem sobie w domku i wracam powoli do siebie troche jeszcze to potrwa ale damy rade ... jak to sie mowi ... co nie zabije to wzmocni )) pozdroo
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
juhuuuu 3mam za slowo KOCHANA
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
ehhh a mnie tez suszylo . . . a nie moge wpasc .. bynajmnie na razie Alona zostawilas mi jedno ?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Ty Ambro wpadaj wpadaj a nie ... raz przyjechales i sobie przycinasz teraz
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Cos mi sie o uszy obilo ze 19 ?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
A jak się uda jutro wypolerować to będzie kolejna sprawa Ok . Postaram sie jutro wpaść i pstrykne cos tam Tylko wez go umyj chociaż :gwizdanie:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
o alimenty jakaś rumunka go podała dobra Tyyy to jak o to kaman to spoko ... sprawa zalatwiona hhehee
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Tyy Łepski co Ty miales za sprawe ?;]
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Ty sie ucz do maturyyy !! a nie fajki Ci w glowie Spadam do pracyy . Milego weekendu zycze ...
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Dokladnie lodowa .. albo chociaz pepsii co se dziabniemy
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Ja bym powiedzial inaczej ... fotograf zajebistyyy
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Malenstwo malenstwo ... do zabawy sobie kupilem ... rowniez z mysla o siostrze A potem sobie kupie znowu cos wiekszego [br]Dopisany: 01 Maj 2009, 09:48_________________________________________________
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
wole miec muchy na zębach niz kałuże w gaciach
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
O moje jajka sie nie martwcie ja sie raczej martwie o wasze jak sie smarzyliscie w tych "puszkach" , a ja mialem wiatr we wlosach ...
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
A ja wlasnie zsiadlem z motocykla i boli mnie d*pa po 400 km
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
O co kaman Łepski ?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
haahhahahaha Tomek .. wspolczuje Moze BUC nam cos powie o tej tajemniczej minie majtki jeszcze mam
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Buc haha tez sie polalem jak zobaczylem to foto
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Dobra sa foty ... zaden szał niestety. W plenerze wychodza mi TROCHe lepsze fotki(patrz fotki lodowy) takze kto bedzie chcial prywatna sesyjke furki zapraszam na "randke" z Kacza http://bikepics.com/members/kacza/29.04.09/[br]Dopisany: 30 Kwiecień 2009, 00:03_________________________________________________aaa ... duzy rozmiar na maila podesle bo za dlugo mi sie by ladowaloo .. takze kto bedzie chcial jakies konkretne zdj w duzym formacie prosze o wiad.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
ALONA .... ile razy mam Ci mowic ze Booster wzial auto Poźka czyli moje na weekend ?! spokojnie ... foty sobie poogladacie jutro bo musze zjesc cos bo umieram z gloduuu takze cierpliwosci .. postaram sie jeszcze dzis w nocy wszystko wrzucic . Pozdroo
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Ja tez juz w domu podziekowal PS. MOJ POKROWIEC OD APARATU z COCACOLA ZOSTAL W " MOIM AUCIE" Aaaaa zdjecia juz zgrywam wybieram i wrzucam na moj serwerek, mysle kolo godz 24 powinny byc ... bo troche ich jest . Kto bedzie chcial wieksza rozdzielczosc to na maila ... pozdroowko
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Sesyjka bedzie kto bedzie chcial temu pstrykne fotke.. Tylko zaliczcie myjnie bruuudaaaasyyy
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
taa ... i nikt mu nie powie "ze malowany" heh
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Alona umyj Paździocha na dzis no chyba ze sie rozmyslilas co do fotek ;P Pozdroo
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
ja mam w sloiku złoty bilon metalowy :D:D tylko powiedzcie ktory kościół ;D