Treść opublikowana przez gredi
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Hej witam wszystkich!!
-
[1.9 TDi 90KM] co z tym mozna zrobic??
1.9 TDi 90KM stan licznika to 190 000 Co można z tym zrobić??Jak i ile można z niej wycisnąć? Znając życie to coś za coś wiec jakie to może mieć konsekwencje??
-
problem z immobilizerem??
Raz na jakiś czas świeci mi sie kontrolka z samochodem a po ponownym przekręceniu kluczykiem gaśnie!!Co to może być??
-
[B5 1.8 '97r] Zgrzyta przy wbijaniu 3. biegu
Synchronizator na 3 biegu ale wymiana sie nie opłaca bo nie kupisz zamiennika a w serwisie to koszt 600zł za kawałek blaszki:( + koszt wymiany tego ok 300 zł No i może to tez być wybierak biegów jak Ci ciężko 5 wchodzi!!Ja tak sobie pomykam a jak mi całkiem siądzie to wymieniam cała skrzynie co mnie będzie kosztowało z wymianą 1000!! Słyszałem że VW i Audi mają podobne problemy!! Wiec kolego śmigaj tak!! ja juz mam taką wprawę że wbijam 3 tak że mi nie zgrzyta;) Pozdrawiam!!!
-
dziwny dzwiek z lewego koła
Jak to skrzypienie w przednim kole takie coś takiego jak guma to są to wahacze!!Miałem podobnie... Zwłaszcza przy hamowaniu przy małych prędkościach!!
-
zgrzyty w skrzyni!!??
Synchronizator na 3 biegu ale wymiana sie nie opłaca bo nie kupisz zamiennika a w serwisie to koszt 600zł za kawałek blaszki:( + koszt wymiany tego ok 300 zł No i może to tez być wybierak biegów jak Ci ciężko 5 wchodzi!!Ja tak sobie pomykam a jak mi całkiem siądzie to wymieniam cała skrzynie co mnie będzie kosztowało z wymianą 1000!! Słyszałem że VW i Audi mają podobne problemy!! Wiec kolego śmigaj tak!! ja juz mam taką wprawę że wbijam 3 tak że mi nie zgrzyta;) Pozdrawiam!!!
-
prostowanie felgi alu??
Ile kosztuje prostowanie felgi alu i gdzie można to zrobić??
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć!!Dostałem kalendarz wczoraj od kolegów z A4 na KRA blachach w poniedziałek wieczorem w Jaworznie!!więc jak coś to czekam na odzew;)!!