Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

daniun

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Witam Wszystkich Od jakiegoś tygodnia moja automatyczna skrzynia dostaje dziwnych fochów. Najpierw zaczyna zmieniac biegi dopiero na obrotach powyżej 3000 obr/min, po paru dniach powraca do dobrego działania, a nastepnego dnia na trasie nie chce wrzucić ostatniego biegu. Po przejechaniu kilku kilometrów redukuje przy przyśpieszaniu i jakby nigdy nic zaczyna zmieniac biegi normalnie i wszystkie, innymi słowy jedzie tak jak powinna. Wczoraj podpinałem komputer i pokazał 2 błędy skrzyni: 1.nieprawidłowy sygnał czujnika prędkości jazdy 2. nieprawidłowy sygnał czujnika obrotów przekładni. Nie wiem gdzie szukać tych czujników i właśnie proszę was o pomoc. Zaznaczę ze predkościomierz i obrotomierz działają prawidłowo. Jeśli możecie pomóżcie Z góry WIELKIE DZIĘKI :>
  2. Witam Wszystkich Jezdze A4 z 2000 roku z automatem. Wczoraj zaparkowalem auto pod sklepem, a po powrocie skojarzyjem sie, ze pomimo tego, ze auto stalo na "P", czyli park poprzekreceniu kluczyka zobaczylem na wyswietlaczu na zegarach ze jest podswietlone "D", ale skrzynia chodzi dobrze, bo w rzeczywistosci stal na "P". Wyglada na to, ze wyswietlacz sie zablokowal, albo moze jakis czujnik sie wykrzaczyl Zastanawiam sie co z tym fantem zrobic, nie jest to w zaden sposob uciazliwe w jezdzie, bo wszystko chodzi normalnie, tylko wizualnie mnie to irytuje, nie lubie jak moja "niunia" sie zle czuje Pomozcie, jak mozecie Pozdro wszystkim
  3. Witam Wszystkich Niedawno zakupiłem Audi A4 AVANT z 2000 roku i chciałbym się o nim jak najwięcej dowiedzieć. Mam w niej skrzynię automatyczna i do tego tez mieszane uczucia, czy mam sie czym martwic?? Co mozecie powiedziec mi na temat dodawania koników w takim aucie jak mam.... Pozdrawiam Wszystkich

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.