Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

zjawkowy1210

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez zjawkowy1210

  1. jak będziesz zamawiał to ja sie pisze na jeden :gwizdanie:
  2. dzieje się coś, gdzieś dzisiaj ? Na pasie albo pod Mc'Donald'em ? Ktoś coś wie może... bo zamuła w domu...
  3. ja się zapewne pojawię jakoś po 19 :gwizdanie:
  4. przekonałeś mnie...
  5. niee ;( 1,6 HDI czy jak one tam maja... 90km
  6. taaaa.... będzie cytryna Staruszek mój się uparł i postawili mnie przed faktem dokonanym... także nic do gadania nie miałem Mam nadzieję, że do środy wszystko załatwię i przyjadę na spota...
  7. ktoś przez Sopot może będzie jechał ? :gwizdanie:
  8. apropo rozmiaru to dla mnie 1xXL i 1xXXL
  9. oooo to i ja poprosze 2 sztuki
  10. Wybiera się ktoś na spota... i może będzie jechał przez Sopot ? :gwizdanie: [br]Dopisany: 31 Marzec 2010, 17:04_________________________________________________ podziekował za spota no i podziękował za "mini spota" w Gdyni [br]Dopisany: 31 Marzec 2010, 21:32_________________________________________________Bieniek, cały i zdrowy dotarłeś ?
  11. Polecam.Fajne miejsce. http://www.zameksobieski.pl/ Jak już mowa o Rzucewie... to obok zamku masz Cegielnie... naprawdę wypas miejsce na wesele -> http://www.cegielnia-rzucewo.pl/
  12. Ambro jak już wysprzątasz moja to odprowadź w to samo miejsce
  13. no to odpadam ze zlotu nie wyrobie z kasą... uczelnia mnie wykończyła w dniu dzisiejszym :wallbash: ktoś nie wpłacił jeszcze zaliczki ?
  14. zjawkowy1210 odpowiedział(a) na GILI temat w Pomorskie
  15. ktoś przez Sopot może będzie jechał na spota ? :gwizdanie:
  16. to jest dobre pytanie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.