Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Iga

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Iga

  1. Ja tez mam taki objaw - ubiegły weekend i tydzien wczesniej - pedal trudno wcisnąć, jest twardy a hamowania 0! Przeraziłam się, musze kilka razy hamowac jeszcze na parkingu i po ok. minucie, dwóch jest juz normalnie. Znajomy mechanik powiedział ze to podciśnienie, że może skads powietrze ucieka i tam nie ma tego podcisnienia wiec nie dziala wspomaganie hamulca i że to problem od silnika raczej. Co dziwne widze tu na forum duzo wpisow wlasnie z tego samego okresu czasu co ja, jakby wszyscy nagle mieli taki problem.
  2. Witam! Mam dziwny problem - przy zimnym silniku, czyli zazwyczaj jak rano wyjezdzam, z przodu, bardziej z lewej strony dochodzi dziwne huczenie,wręcz wycie. Taka sytuacja ma miejsce juz od 2 - 3 miesięcy ale od ok. 2 tygodni wycie jest naprawdę głośne i nasila się przy skręcaniu - obojetnie w którą strone. Jak silnik po kilku minutach się nagrzeje, wycie cichnie, ale na początku jak ruszam samochodem jest tak głośne że nawet okolica zegarów zaczyna przenosić te dźwięki. Jak silnik jest rozgrzany, wycia prawie nie słychać. Prosze pomóżcie! Co to może być? Mam silnik 1.8 benzyna + instalacja LPG. Czy to jakaś pompa? Czy coś z silnikiem? Bede wdzieczna za jakiekolwiek info. Pozdrawiam, Iga.
  3. Witam serdecznie wszystkich uzytkowników i miłośników Audi! Obecnie użytkuję Audi A4 (B5) w pieknym kolorze czerwonego wina :-)

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.