Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

qrak1

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez qrak1

  1. qrak1 odpowiedział(a) na qrak1 temat w Audi A4 B5
    Dziękuję wszystkim za odpowiedzi. Dzwoniłem do serwisu i byłem w sklepie motoryzacyjnym. W starszych autkach był zalewany czerwony mineralny typu dexrol k 20-30 zł/L , natomiast w troszkę nowszych koloru żółtego ten kosztuje w granicach 45zł/L. Przed wymianą będę musiał udać się do warsztatu i sprawdzić jaki mam zalany. Natomiast wynikł kolejny problem, mianowicie chodzi o filtr, wg katalogu mogą być 2 rodzaje. Pierwszy to koszt ok 40-50zł a drugi 150zł !!!!!! W obydwa niestety nie posiadają w zestawie uszczelek. Czy wymieniał już ktoś olej w takiej audi jak moja i ile płaciliście za filtr?? pozdro
  2. qrak1 odpowiedział(a) na qrak1 temat w Audi A4 B5
    Niestety obecnie nie mam możliwości wymiany oleju w serwisie, będę wymieniał u znajomego, który ma warsztat.Filtr i uszczelki kupię w sklepie chciałem się tylko dowiedzieć jaki olej kupić. pozdrawiam
  3. qrak1 odpowiedział(a) na qrak1 temat w Audi A4 B5
    Niestety nie chodzi mi sprawdzenie stanu olej, a gdybym miał możliwość sprawdzenia jaki to olej w ASO to nie pytałbym na forum pozdrawiam
  4. Witam wszystkich, mam 27 lat, pochodzę z okolic Zgorzelca. Moja historia z Audi rozpoczęła się zakupem audi 90 2.3 z 1987, następnie udało mi się kupić oryginalne audi COMPETITION . Teraz dzięki koledze który pomógł mi dokonać wyboru (o mało nie kupiłem passata b5) jestem szczęśliwym właścicielem AUDI A4 1.8 z 1999r. pozdrawiam wszystkich klubowiczów
  5. Witam wszystkich, Niedawno zakupiłem Audi A4 1.8 z 99r z automatyczna skrzynią biegów. Autko ma przejechane 180 tyś km, przymierzam się do wymiany oleju w skrzyni. Przewertowałem książkę serwisową ale niestety nie ma w niej śladu o tym że poprzedni właściciel wymieniał olej. Jedyne informacje które znalazłem to ozn. Getriebe " D3 " i Getriebekb. " DMU ". Czy mógłby mi ktoś podpowiedzieć jaki olej powinienem zakupić do tej skrzyni ?? pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.