Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

matysssuk

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Czyli co na nowo, przyczyc ecu, licznik, i co jeszcze?? Przyuczyc vin??
  2. Witam, kupilem audi a4 2002rok 1.9 tdi awx bez kluczykow, wymienilem stacyjke na nowa z innym kluczykiem, zczytalem pin z zegarow, podczas wpisywania loginu do zakodowania immo, ecu nie chcial go zaakceptowac, wiec wywalilem immo calkiem. Auto odpala i jezdzi normalnie, poza tym, ze jakies 5 sekund po odpaleniu samoczynnie wlaczaja sie swiatla awaryjne, nie mozna ich wylaczyc, gasna same po jakis 3 minutach. Probowalem w module komfortu wylaczyc alarm - nic to nie dalo. W kanale 09-central electrics zapisuje sie blad o nie poprawnym numrze vin, probowalem dopisac, czyli adaptacja-kanal081-46922, bez skutku. Wie ktos moze, co daje sygnal na awaryjne jak wyje alarm? Ma ktos jakies pomysly??
  3. Czesc Albinek zadzwon pod ten numer i zapytaj po ile maja nowe sztuki: 01283538609(Angole). Jak sie dowiesz i zdecydujesz to wal do mnie. Jak nie to na e-bayu, mozna trafic okazje. Pozdrawiam
  4. Cwieq, nie ma za co. Zawsze pomagam w miare mozliwosci:) Zgadzam sie w pełni chłopacy z Bradford znowu pokazali, ze potrafia organizować spoty. Pozdro
  5. Paw nie jedzie, bo pracuje. Mikev tez chyba nie, bo nie daje znaku zycia. Mario jak tam sprezyny?? Przyjada??
  6. Prosze o dopisanie do mnie i beaty jeszcze jednej osoby do obiadu, czyli razem 3 sztuki. P.S. CO Z GOLOTA???
  7. Poprosze obiad dla mnie i Beaty.
  8. A co z walka Golota - Adamek?? Fajnie by bylo obejrzec wspolnie
  9. Zapowiada sie dobra impreza:) P.S. MARIO szykuj sprezyny, bo biore!
  10. Mario ile za te 1be?? wszystko zalezy od ceny:) Mi termin zlotu pasuje. Beda min. 2 osoby a moze jeszcze kogos nakrece. Pozdrawiam
  11. Ok zwierzak jedziemy sami, zadzwonie do Ciebie w weekend. Domjenick, postaraj sie znalezc pozytywny aspekt tego, ze Twoje turbo mowi papa, masz w koncu okazje, zeby wlozyc k04 lub jeszcze lepsze cudo:) Pozdrawiam
  12. Lukasz, chcecie razem z Kasia jechac, czy zrobimy meska wyprawe?? Ja moge jedynie w sobote bo w piatek pracuje do 15, a w niedziele od 15. To jest jedyna opcja...
  13. Jest napisane, na pierwszej stronie obok golfa. Piatek 25, Sobota 20, Sobota 15, funtow oczywiscie
  14. Koledzy, zobaczcie to! http://www.edition38.com Ja sie pisze, kto jeszcze chetny? Lipa samemu jechac, liczne na Was!
  15. Dolaczam sie do pytania Rowera. Do scigania sie z pod swiatel czy na torach trzeba bylo sobie kupic subaru STI za 2 tys., ktore juz w serii objezdza prawie kazda audice:)

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.