Treść opublikowana przez matysssuk
-
[B6 AWX] Światla awaryjne po odpaleniu
Czyli co na nowo, przyczyc ecu, licznik, i co jeszcze?? Przyuczyc vin??
-
[B6 AWX] Światla awaryjne po odpaleniu
Witam, kupilem audi a4 2002rok 1.9 tdi awx bez kluczykow, wymienilem stacyjke na nowa z innym kluczykiem, zczytalem pin z zegarow, podczas wpisywania loginu do zakodowania immo, ecu nie chcial go zaakceptowac, wiec wywalilem immo calkiem. Auto odpala i jezdzi normalnie, poza tym, ze jakies 5 sekund po odpaleniu samoczynnie wlaczaja sie swiatla awaryjne, nie mozna ich wylaczyc, gasna same po jakis 3 minutach. Probowalem w module komfortu wylaczyc alarm - nic to nie dalo. W kanale 09-central electrics zapisuje sie blad o nie poprawnym numrze vin, probowalem dopisac, czyli adaptacja-kanal081-46922, bez skutku. Wie ktos moze, co daje sygnal na awaryjne jak wyje alarm? Ma ktos jakies pomysly??
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Czesc Albinek zadzwon pod ten numer i zapytaj po ile maja nowe sztuki: 01283538609(Angole). Jak sie dowiesz i zdecydujesz to wal do mnie. Jak nie to na e-bayu, mozna trafic okazje. Pozdrawiam
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Cwieq, nie ma za co. Zawsze pomagam w miare mozliwosci:) Zgadzam sie w pełni chłopacy z Bradford znowu pokazali, ze potrafia organizować spoty. Pozdro
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Paw nie jedzie, bo pracuje. Mikev tez chyba nie, bo nie daje znaku zycia. Mario jak tam sprezyny?? Przyjada??
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Prosze o dopisanie do mnie i beaty jeszcze jednej osoby do obiadu, czyli razem 3 sztuki. P.S. CO Z GOLOTA???
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Poprosze obiad dla mnie i Beaty.
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
A co z walka Golota - Adamek?? Fajnie by bylo obejrzec wspolnie
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Zapowiada sie dobra impreza:) P.S. MARIO szykuj sprezyny, bo biore!
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Mario ile za te 1be?? wszystko zalezy od ceny:) Mi termin zlotu pasuje. Beda min. 2 osoby a moze jeszcze kogos nakrece. Pozdrawiam
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Ok zwierzak jedziemy sami, zadzwonie do Ciebie w weekend. Domjenick, postaraj sie znalezc pozytywny aspekt tego, ze Twoje turbo mowi papa, masz w koncu okazje, zeby wlozyc k04 lub jeszcze lepsze cudo:) Pozdrawiam
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Lukasz, chcecie razem z Kasia jechac, czy zrobimy meska wyprawe?? Ja moge jedynie w sobote bo w piatek pracuje do 15, a w niedziele od 15. To jest jedyna opcja...
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Jest napisane, na pierwszej stronie obok golfa. Piatek 25, Sobota 20, Sobota 15, funtow oczywiscie
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Koledzy, zobaczcie to! http://www.edition38.com Ja sie pisze, kto jeszcze chetny? Lipa samemu jechac, liczne na Was!
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Dolaczam sie do pytania Rowera. Do scigania sie z pod swiatel czy na torach trzeba bylo sobie kupic subaru STI za 2 tys., ktore juz w serii objezdza prawie kazda audice:)
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
http://www.altontowers.com/. Hotel jest z tej samej sieci co mielismy w Bradford, wiec cena ta sama. Parking na jakes 35-40 aut w tym polskim klubie, wiec gitara. Jesli sie zdecydujemy to moge zadzwonic i dogadac sprawe konkretniej. P.S. Maja tam pub i duza sale, kiedys bylem tam na sylwestra, na pewno sie pomiescimy, oto adres: 18 Kedleston Road Derby, Derbyshire, DE22 1GU 01332 348430
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
No to moja propozycja miejsca! Derby - polski klub, wczesniej o nim pisalem... No i ALTON TOWERS!
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
gdzie ten filmik?
-
[B5 AEB] Po programie - filmik
W mojej bylej a6 aeb po chipie na 174km i 267,5nm III bieg od 60 do 140 12sekund
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Mi generalnie opcja wyscigi nie bardzo pasuje... Powtorka, lub cos w podobnym stylu jak najbardziej:) Pisze sie na poczatek Wrzesnia
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Mam dobra opcje na zlot! Derby jest to idealne miejsce, bo jest po srodku. Jest Polski klub, parking na jakies 40+ aut. Ogromna sala, wejscie za free i polski browar. Na drugi dzien zlotu mozna skoczyc do Alton Towers oddalonego o +/- 20 mil. Problem w tym, ze jade do Polski 24.09 i wracam 11.10 Mozna by poszukac Hotelu i znowu balety:) edit: znalazlem hotel tej samej sieci co w Bradford za ta sama cene:)
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Dzieki chlopacy za wspolnie spedzony czas, byl to moj pierwszy zlot i mam nadzieje, ze nastepny bedzie w krotce. Na kartingach w prawdzie nie bylem, ale za to teraz dostarcza mi emocji moj AWX z nowa dusza od etronica - dzieki stary:)
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Robson i Zwierzak pojechal bym z Wami, ale chce raczej pojechac tam wczesniej. Jak cos to dam Wam znac. P.S. Ja tez bede mial vaga, w wielu wersjach, m. in. tacho i commander + przetwornice, zeby pradu nie zabraklo:)
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Chcialem jechac juz tak o 12, zeby jechac najpierw do hotelu i wszystko wybadac. Skad leciesz? Chcesz smignac na dwa auta?
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Hehe, gdybym mial jeszcze moja a6 to powiedzial bym ok, ale jak narazie mam AWX w standardzie to powiem nie. We wrzesniu jade do Rogala do Wa-wy, po tym terminie jak najbardziej:) Ogolnie fajny pomysl.