Treść opublikowana przez Devon
-
Alarm + centralny - problem
czyli musze wygrzebac licznik?
-
Alarm + centralny - problem
syrene mam kable mam...tylko potem kable wchodza w wiazke i sa oplecione i za cholere nie moge namierzyc gdzie ida dalej jakies moze standardowe miejsca gdzie mozna upchnac ta centralke?
-
Alarm + centralny - problem
Witam, mam problem jakiś czas temu przestał działać mi centralny z pilota. Przez długi okres było wszystko ok, a pewnego dnia z pilota nie szlo otworzyć i zamknąć Audi-cy ...z kluczyka nie ma problemu otwiera zamyka elegancko...wiec pompa od centralnego wydaje się sprawna...czy ktoś może powiedzieć gdzie mogli zamontować centralkę od sterowania? bezpieczniki przejrzałem wszystkie ok...jak chce zamknąć pilotem to centralny sie uzbraja ale samochód się nie zamyka...może ktoś obcykany w tym temacie podpowie coś? gdzie zacząć szukać problemu? alarm jaki mam i oznaczenie na pilocie toGetronic s.r.l. GT 482/Gt82N pozdrawiam
-
[ALL] Dziwne dzwieki...:(
przednie tylko z radia...masa czyli minus(podpieta pod srubke trzymajaca tylna lampe)?[br]Dopisany: 09 Sierpień 2011, 19:05_________________________________________________pomoże ktoś ??
-
[ALL] Dziwne dzwieki...:(
Witam, od razu zaznaczę ze jestem laikiem trochę w tych sprawach... mam mały problem kiedyś miałem zamontowany wzmacniacz i skrzynie w samochodzie ale trzeba było sprzedać(wtedy grało super) teraz zacząłem od nowa składać sprzęt mam wzmacniacz + tuba...ale jest ale...przy malej głośności słychać jakieś takie dziwne dźwięki szumy stuki zakłócenia i inne jak zrobię głośniej to tego nie słychać, tak samo jest przy zmienianiu piosenki tez występują rożnego rodzaju zakłócenia...jak mogę je zlikwidować czy to wina wzmacniacza, kabli tuby?? czy jeszcze czegoś innego?
-
[ALL] Jaki wzmacniacz do tuby?
dzieki za pomoc pozdrawiam
-
[ALL] Jaki wzmacniacz do tuby?
dzieki byl bym wdzieczny pozdro
-
[ALL] Jaki wzmacniacz do tuby?
a moze jakis link nie wiem myslalem o kwocie 20-250
-
[ALL] Jaki wzmacniacz do tuby?
tuba okragla...slyszalem ja grala ladnie ale mi nie chodzi o to ze by bylo slychac mnie z kilometra...bo to troche po wiesniacku choc nie uniknione ze bedzie cie slychac z 20 -50 metrow jadac chodzi o to ze by gralo w srodku narazie mam troche inne wydatki i nie chce inwestowac w ten sprzet za wielkiej fortuny bo za to wezme sie kiedy indziej i to tak na bogato a teraz tez nie chce ze by sie marnowalo a ze by cos gralo w miare ladnie jak mozesz to podeslij linka jakiegos... pozdro
-
[ALL] Jaki wzmacniacz do tuby?
http://allegro.pl/wzmaniacz-magnat-22hq-2x150w-new-2010-r-w-wa-sklep-i1546799983.html czy takie cos wystarczy czy cos godniejszego trzeba??
-
[ALL] Jaki wzmacniacz do tuby?
witam... jestem troche ziolony w tych sprawach ale zostalem posiadaczem tuby basowej firmy MAC AUDIO, jaki wzmacniacz do tego dolozyc?? Parametry techniczne Moc ciągła 240 W Moc szczytowa 480 W Pasmo przen. min. 20 Hz Pasmo przen. max. 200 Hz Czułość 91 dB Impedancja 4 Ohm mysle ze do 200-250 zl chcialbym cos kupic... pozdrawiam
-
[B5 AAH] Zapadka hamulca ręcznego- jak to naprawić
a czy mogl by ktos wstawic fotke gdzie ta apadka sie znajduje i gdzie ta gumke zalozyc? byl bym bardzo wdzieczny za ta informacje bo zepsul sie rowniez i mi a ze wybieram sie w gory wiec reczny by sie przydal pozdrawiam
-
[B5 AFN] Zepsuty hamulec ręczny
no ale reczny czasem jest potrzebny wiec jak to moze byc nie warte zachodu? jak zaprowadze do mechaniora to duzo moze mnie wykasowac?[br]Dopisany: 21 Luty 2010, 13:52_________________________________________________czy mogl by ktos podeslac fotke gdzie jest ta sperezynka co niby sie urabala o ktorej wspominal kolega?
-
[B5 AFN] Głośniki tylnych drzwi...
a czy przejscie z slupka do drzwi tam jest w miare latwe? jakie glosniki tam sie smieszcza?
-
[B5 AFN] Głośniki tylnych drzwi...
he no niby nie jezdze ale jak sie zdarzy dobrej nuty nie moze zbraknac i z tylu
-
[B5 AFN] Głośniki tylnych drzwi...
ale jak siadam z tylu to brakuje tego czegos wiem ze to jest prawidlowo audio w samochodach ale brakuje i tak szukam moze ktos cos takiego robil jakies rezanko w boczku z poprowadzeniem wiazki
-
[B5 AFN] Głośniki tylnych drzwi...
Witam odrazu zaznacze ze szukalem pod tym katem odpowiedzi na te pytanie ale jakos nie wygrzebalem nic ciekawego... wiec moja A4 niestety nie ma w tylnych drzwiach glosnikow ma tylko z przodu 2 normalne i 2 syczki chcialbym dolozyc 2 w tylne drzwi moja a4 jest z roku 97' kombi w bagazniku mam skrzynie basowa alpina z przodu ladnie wszystko gra ale z tylu skrzynia zaglusza troche muzyke i slychac i czuc bardziej basik niz muzyke moje pytanie brzmi czy w boczku da sie zamontowac glosniki czy jest tam gdzies miejsce na to ktoredy puscic kable?? jesli trzeba zrobie fotki boczkunie zdejmowalem go wiec jesli ktos cos takiego zrobil i wie czy da rade to prosil bym o podpowiedz pozdrawiam
-
[B5 AFN] Zepsuty hamulec ręczny
no cos w tym stylu sam naprawie? czy jak sciagne sama obudowe recznego bez tunelu to bedzie cos widac?
-
[B5 AFN] Zepsuty hamulec ręczny
dzięki kolega za linki ale te problemy różnią się od mojego ponieważ mój ręczny działa ale dźwignia nie blokuje się po zaciągnięciu tylko odrazu odbija i spada na swoja normalna pozycje a tak to wszystko lata jak trzeba
-
[B5 AFN] Zepsuty hamulec ręczny
Witam w mojej mam dziwny problem z rzecznym typu tego ze odbija sam nie można go zaciągnąć kola blokuje po zaciągnięciu czy jest to jakaś poważna usterka ciężko ja naprawić da rade samemu czy trzeba do mechaniora?
-
[ALL] Problem z zabezpieczeniem na feldze!?!?!
no wlasnie i ja nie jestem do konca przekonany z tym
-
[ALL] Problem z zabezpieczeniem na feldze!?!?!
czyli to nie musi byc klucz na cale te zabezpiecznie tylko cos w rodzaju srubokreta??
-
[ALL] Problem z zabezpieczeniem na feldze!?!?!
Witam Mam problem z zabezpieczeniem na alu w moim no i pojechałem na wymianę opon, miała być zrobiona w dzień i miałem zabrać Audiczke po pracy. Wieczorem gdy chce zabrać samochód okazuje się ze kapcie nie zostały zmienione bo mam "złodziejkę" na alu no i sie pytają mnie czy mam klucz do tego. Ale niestety nie dostałem tego jak kopiłem w Niemczech u turasa swoja Audiczke Macie jakieś patenty, propozycje, albo coś co może zdjąć zabezpieczenie?? Fotka z zabezpieczeniem
-
[B5 AFN] Brak tzw. kopcenia - czy to źle czy dobrze ?
ee no to git odrazu lepiej :> sie czuje to ie zostaje nic innego jak lac ropke i jechac AUDI RULLEZ
-
[B5 AFN] Brak tzw. kopcenia - czy to źle czy dobrze ?
hmm no ale charakterystyczny jest dymek w dieslu a u mnie tego nie ma i sie troche zaniepokoilem bo audo kupilem jakis mc temu sprowadzilem z niemiec no i jak sie jezdzi troche po naszych to gdy ktos jedzie TDI i jak wdusi ten gaz to jest czarna chmurka a czasami chmursko takie ze swiata nie widac no i nie wiedzialem czy to do konca tak ma byc...ale jezeli to dobrze to moze i do tej czestochowy sie przejade moja Audiczka