
Mimak
Pasjonat - Nowicjusz-
Postów
16 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
Reputacja
0O Mimak

Informacje
-
Imię
Michał
-
Miasto
Wrocław
Auto
-
Model
A4 B6
-
Nadwozie
Avant
-
Rok produkcji
2004
-
Silnik
1.9 TDI PD
-
Kod silnika
AVF
-
Napęd
FWD
-
Skrzynia
Manual
-
Paliwo
ON
Ostatnie wizyty
Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.
-
Znalazłem dzisiaj z rana w końcu czas na rozkminienie instrukcji, tak to połączenie ma wyglądać ? Analogicznie z zielonym?
-
o ten zapis mi chodziło:
-
Jest tylko instrukcja obsługi z taką wzmianką (w pudełku w innych językach)
-
Podzieli się ktoś jeszcze tą instrukcję jak wpiąć się w bezpieczniki tymi kablami?
-
Chyba za gruba ta uszczelka:( nie idzie wcisnąć do otworu jak nałożyłem zamiast starej. Nie mówiąc że to ma się jeszcze kręcić.
-
Polecisz jakiś smar? Bo nie mam pojęcia co tutaj użyć? Zwykły spray jak do obuwia?
-
Dzięki. Wymiana oringu wystarczy? Jakie to było fi?
-
Problem rozwiązany: Błąd z komputera: Controller: 4Z7 907 357 Component: dynamische LWR D09 Coding: 00060 Shop #: WSC 63251 1 Fault Found: 01534 - Control Circuit for Left Headlight Range Adjusting Motor (V48) 30-10 - Open or Short to B+ - Intermittent Po wymianie silniczka wszystko wróciło do normy
-
Na dzień dzisiejszy lampa albo w ogóle się nie podnosi albo lekko tylko i się zacina. Jest ktoś wstanie powiedzieć jak wyciągnąć silniczek od regulacji? Przekręciłem go w prawo, ale trzyma go trzpień na końcu i chyba coś jeszcze? Oczywiście regulacja wyciągnięta (wygląda dobrze). Dla wygody projektor też wyjąłem.
-
Cześć, Podpowiedzcie proszę co jest nie tak? Silniczek coś przy regulacji? czujnik? Brak błedów na fisie. Jeszcze dzień wcześniej dynamika była taka jak w prawej.
-
Cześć nr: 8L0 971 883