To że kosztowała 15 tyś. to nic nie znaczy.... Była do roboty lakierniczej po akcie wandalizmu... Została chyba już sprzedana i pewnie za pół roku będzie za 23
Witam grupę pomorską.
Czy któryś z forumowiczów byłby w stanie podjechać i ocenić dla mnie samochód (oczywiście nie za darmo)? Dokładnie chodzi mi o to auto http://otomoto.pl/audi-a4-C35028083.html być może ktoś z Was ma blisko i mógłby podjechać bo ja mam 600km w jedną stronę.
Pozdrawiam