-
[ALL B6] Rozrząd -czy to dobry zestaw? I cena?
tak to jest juz zestaw z pomoa. dzieki za opinie
-
[ALL B6] Rozrząd -czy to dobry zestaw? I cena?
witam prosze o sprawdzenie zestawu do wymiany rozrzadu i filtry czy to dobre czesci i cena czy dobra? posiadam audi a4 b6 2001r 2.0 benzyna z gazem stega ROZRZĄD: Zestaw (Contitech + INA + Ruville) 369 PLN/kpl 559 PLN/kpl - z tłumikiem drgań skrętnych. Filtry: KNECHT - zestaw z filtrem kabinowym zwykłym - 155 PLN lub z węglowym 199 PLN. Zestaw (KNECHT + CORTECO + HENGST) 139 PLN Lub (Knecht + DECERMANN) - 129 PLN. pozdrawiam
-
[B6 ALT] Prośba o anazlizę błędów
witam dodam do tego ze autko nie rowno chodzi przy odpalaniu jak jest zimne. puzniej juz dobrze odpala. po wymianie czujnika g62 troszke lepiei. ale dalej wyskakuja bledy prosze o pomoc w ich interpretacji. pozdrawiam VAG-COM Version: Release 409.1-S Control Module Part Number: 8E0 907 557 Component and/or Version: 2.0L R4/5VS G 0006 Software Coding: 0011501 Work Shop Code: WSC 63351 2 Faults Found: 17536 - Fuel Trim: Bank 1 (Mult): System too Lean P1128 - 001 - Upper Limit Exceeded 17545 - Shareware Version. To Decode all DTCs P1137 - 002 - Please Register/Activate VAG-COM Version: Release 409.1-S Control Module Part Number: 8E0 907 279 B Component and/or Version: int. Lastmodul NDL 1412 Software Coding: 00102 Work Shop Code: WSC 40050 2 Faults Found: 00984 - Left Tail Light (M4) 57-00 - Electric Circuit Failure 01504 - Shareware Version. To Decode all DTCs 57-00 - Please Register/Activate
-
[B6 ALT] Po odpaleniu sam gaśnie na zimnym silniku i cały skacze silnik...
dzieje sie tak na benzynie podczas odpalania napoczatku.
-
[B6 ALT] Po odpaleniu sam gaśnie na zimnym silniku i cały skacze silnik...
witam posiadam a4 b6 2001r z silnikiem 2.0 alt. od ok tygodnia silnik jak jest zimny po odpaleniu dziwnie sie zachowuje sakacze caly obroty spadaja asz gasnie ciezko je przytrzymac. po drugim czasem 3 odpaleniu jest lepiej jak zlapie tem jest ok. posiadam tez instalecie gazowa. jak wszystko zaczelo sie dziac zaowazylem ze odma byla popekana wymienilem i caly sam sprawdzielem i mechanik przeczyszczajac kilka zeczy. lewego powietrza nie znalaz. innych uszkodzen tez nie wykasowal bledy i powiedzial ze to wina gazu bo zle dane do sondy przesyla ale jak to mozliwe jak odpale na benzynie?? ;(
-
[B6 ALT] Dziwny dzwiek po odpaleniu na zimnym silniku
witam mam podobny problem tylko tyle ze jeszcze olejgubie ale niemoge znalezdz gdzie prosze o odp jak usunac to stukanie i ile kosztuje takie cus.. pozdrawiam
-
[B6 ALT] Jaką instalację gazową polecacie ?
dzieki koledy za informacie niestety w radomiu jak i okolicy nieznam warsztatu ktory by instalowal stega ale bede szukal. pozdrowienia dla was
-
[B6 ALT] Jaką instalację gazową polecacie ?
dzieki wielkie za opinie a co powiecie o gazie ZENIT???????????????????????
-
[B6 ALT] Jaką instalację gazową polecacie ?
posiadam a4 b6 2001r 2l benzyna silnik alt jaka instalacje poradzicie do mojego autka???????????????????????? :mysli: :mysli: Poprawiłem za ciebie nazwę tematu, następnym razem staraj się zadać pytanie pełnym zdaniem. / Poziek
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam wzystkich jestem z Radomia posiadam a4 b6 z 2001r 2l benzyna
robal59
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta