Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pafiel

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pafiel

  1. dobra emotka a tak przy okazj to zapraszam do tematu mojego tutaj http://www.a4-klub.pl/forum/viewtopic.php?p=122339#122339
  2. od wcześnia 2006 jezdze audi a4 b5 avant, roczik 96, silnik 1.8 bez gazu, wczesniej przez dwa lata audi 80 b3 z 90 roku z silnikiem 2.0. tak mi sie zdaje ze przy audi zostane na dlugi czas bo polubilem tą marke za jakość wykonania wnętrz, stylistyke, niezawodność, dobre silniki i molgbym tak jeszcze wymieniac no ale nie ma sensu bo chyba kazdy wie o co chodzi aha no i chcialbym sie przywitac oczywiscie i mam nadzieje ze troche czasu na tym forum spędzę
  3. sprawa wygląda tak. miałem radio audi gamma, ale od razu po zakupie samochodu je wymienilem na alpine. do kostki pociągnięte miałem tylko przednie głośniki, myslalem ze tylnich nie ma skoro nie są pociągnięte. teraz chcailem kupic glosniki na tyl, rozebralem drzwi jednak siedza tam glosniki. pytanie moje brzmi: którędy powinien isc od nich kabel? czy mozliwe jest zeby byl pociągnięty tylko ze gdzies tam sie zapodział? wiem ze idzie kabel od glosnikow do tej kostki przy tylnich drzwiach ale dalej juz nie wiem jak jest. pewnie bede musial rozebrac jakos ten słupek i tu kolejne pytanie: jak to zrobic zeby niczego nie uszkodzic? i jak rozebrac wszystko dalej zeby pociagnac kabelki az do radia? i jeszcze jedno: tam gdzie radio mam jeszcze taka zolto-zielona kostka, do ktorej dochodza 4 kable, dwa szare, fioletowy i zolty chyba. do czego to sluzy? sterowanie radiem z kierownicy czy o co w tym chodzi? [ Komentarz dodany przez: zdeniu: 18-04-2007, 22:39 ] witam Cię kolego i zapraszam do działu Newbie oraz do zapoznania się z regulaminem forum [ Komentarz dodany przez: pre_pl: 19-04-2007, 20:26 ] odkluczony

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.