Treść opublikowana przez radmos
-
Prośba o ocenę logów AFN
Wielkie dzięki za odpowiedzi, egr na dniach spróbuje wyczyścić i zrobię nowe logi DYNAMICZNE: Grupa 010: http://vaglog.pl/log_275473.html Grupa 000, 001: http://vaglog.pl/log_275472.html Grupa 004, 008: http://vaglog.pl/log_275471.html Grupa 003, 011: http://vaglog.pl/log_275470.html BASIC SETTINGS: Grupa 000: http://vaglog.pl/log_275474.html
-
Prośba o ocenę logów AFN
Mam prośbę o ocenę logów na razie logi statyczne BASIC SETTINGS: Grupa 011: http://vaglog.pl/log_274990.html Grupa 004: http://vaglog.pl/log_274989.html Grupa 003: http://vaglog.pl/log_274988.html Grupa 000: http://vaglog.pl/log_274987.html STATYCZNE: Grupa 023: http://vaglog.pl/log_274986.html Grupa 014, 018, 023: http://vaglog.pl/log_274985.html Grupa 004, 007, 013: http://vaglog.pl/log_274984.html Grupa 000, 001, 003: http://vaglog.pl/log_274983.html
-
[B5 AFN] Fabryczna pompa wody?
Panowie mi zaczęła cieknąc pompa Hepu P542 po 2000km przez ten fabryczny otwór na dole , Reklamować ?
-
sprawdzanie paska rozrządu[B5 AFN]
tak zgadza się znaki były ustawianie na zimnym silniku i się zgadzały lecz teraz na zgaszonym są tak jak na foto, a jak silnik pracuje to ładnie oscylują ze sobą
-
sprawdzanie paska rozrządu[B5 AFN]
napinacz na 100% dobrze napięty ładnie się znaki zgrywają w czasie pracy silnika
-
sprawdzanie paska rozrządu[B5 AFN]
a może nie potrzebnie założyłem pasek ct945 wzmacniany ponieważ powinien być ct867 i może on jest grubszy i się szybciej ściera od koła aux bo wyraźnie na pasku widać odbite ślady od tego koła ?
-
Cykanie AFNa
u mnie cyka wtryskiwacz sterujący jak mam ustawiony kąt wtrysku prawidłowo 49-52 a jak przestawię na przyspieszony na około 65 to cisza ale silnik pracuje wtedy oczywiście twardo, nie wiem o co to chodzi z tym cykaniem ?
-
sprawdzanie paska rozrządu[B5 AFN]
u mnie jest tak napinacz <a href="http://www.fotosik.pl/zdjecie/f2da24bf09fbb5e8
-
sprawdzanie paska rozrządu[B5 AFN]
Sprawdzałem pasek rozrządu continental ct945 w a4 silnik afn po przejechaniu 350km po wymianie kompletnego rozrządu wygląda jakby był za mocno naciągnięty już się zaczęły ścierać napisy na nim. Napinacz ina napięty prawidłowo znaki się na nim pokrywają .Co o tym sądzicie ?