-
Znaczenie ET Felgi
ET45 bedzie bardziej schowane , ja bym z tych dwóch ET45 , opuścił auto tak jak mi sie podoba a jakby zostało troszke miejsca zawsze mozna wrzucić dystansik 5mm i malina Dystanse też już mam w razie W Dziękuje bardzo za poradę, pzdr
-
Znaczenie ET Felgi
tylko zdajesz sobie sprawe ze przy -30 na takie koła to koza jak c**j ??? Jest to na gwincie więc się dopasuje aaaa , to inna sprawa. z drugiej strony jak mozna mieć gwint ustawiony na -30 ?? :kox: Wstępnie tak ustawiłem, nie długo na tym jeżdże dlatego nie wiedziałem jak nisko moge to puścić, ale będe sie brał za to teraz , wracając do tematu powiedz mi jeszcze czy przy tych felgach 8J 19''na oponach 215/35 będzie lepsze ET 35 czy 45? Bo dowiedziałem się że osoba, od której chce to kupić ma takie i takie
-
Znaczenie ET Felgi
tylko zdajesz sobie sprawe ze przy -30 na takie koła to koza jak c**j ??? Jest to na gwincie więc się dopasuje
-
Znaczenie ET Felgi
będzie tarło na 100% ps: warto podać również szerokość felgi Szerokośc felgi 8J, gleba około 30mm, a gdyby zamiast tej 235/35 założyć przykładowo 215? może 225 to jakoś by się schowała Obecnie mam tam 255( z tyłu) ale kupowałem w ciemno i nie wiedziałem jaki jest ET i troche żałuje bo wystaje mi poza obręb jakieś 2cm dlatego trzeba to zmienić. ET35+8J bedzie na bank tarło z przodu , mi tarłona 225/45. jak masz szerszą opone to bedzie wieksza lipa. podginaj ranty i zakładaj węższą opone Myśle że 215/35R19 założe z przodu, natomiast z tyłu 225/35R19. Dzięki
-
Znaczenie ET Felgi
będzie tarło na 100% ps: warto podać również szerokość felgi Szerokośc felgi 8J, gleba około 30mm, a gdyby zamiast tej 235/35 założyć przykładowo 215? może 225 to jakoś by się schowała Obecnie mam tam 255( z tyłu) ale kupowałem w ciemno i nie wiedziałem jaki jest ET i troche żałuje bo wystaje mi poza obręb jakieś 2cm dlatego trzeba to zmienić.
-
Znaczenie ET Felgi
Witam, panowie proszę o poradę bo mam okazje kupić Felgi 19'' z S-Line, ET 35 na oponach 235/35R19, schowam to w nadkole w A4 B5 tak żeby nie tarło ? Dodam,że jest auto jest troszkę niżej. Co proponujecie, doradzacie do B5 19''? Pzdr
-
[B5 ADR] Moje maleństwo :)
Byłem byłem ale widziałem tam tylko B6 B7
-
[B5 ADR] Moje maleństwo :)
Wszystkie oznaczenia będą ściągnięte co do kierunków to myślałem nad zmianą na ciemne. Odnośnie chromów to myślałem, że będą pasowały lusterka + szyby + rant z felg... ale skoro odradzacie Powiedzcie mi jeszcze skąd wytrzasnąć podświetlane kratki nawiewów :>? bo albo źle szukam albo są tak ciężko dostępne :> pzdr
-
[B5 ADR] Moje maleństwo :)
Wnętrze jest na etapie czyszczenia, ale jak będzie gotowe to na pewno wrzucę
-
[B5 ADR] Moje maleństwo :)
Witam, przyszła pora i na mnie więc zaprezentuje Moją A4 Tak więc Silniczek ADR 1.8 125hp, rok produkcji 1995, przebieg jak na ten rok myślę, że całkiem sympatyczny bo 197 000. Wyposażenie : -klimatronic -tempomat -podgrzewany tyłek -elektryczne szyby + lusterka -2 jaśki Ostatnio się pokusiłem na zawieszenie gwintowane MTS Technik,poszło trochę na glebe i w sumie nie narzekam jak narazie, do tego doszły 18' ANTERA z sympatycznym rantem Kula się to wszystko na oponach 225/40 z przodu i 255/35 z tyłu,a wszystko to na dystansach 5mm na koło. Ponadto Lampy z przodu black Angel Eyes, a tył LEDowo. Odnośnie nagłośnienia to jednostka sterująca ALPINE IDA X301 RR, w bagażniku skrzynka basowa JBL 1200w ze wzmacniaczem Magnata, w sumie nie gra najgorzej Dodatkowo podświetliłem nogi kierowcy i pasażera na czerwono ledami (pod światła) , wszystko w nocy ładnie razem współgra na czerwono. W planach jeszcze: -rozrząd -filtry -chrom nakładki na lusterka -chrom na obwódki szyb -zamiana kierownicy na trójramienną -podłokietnik -chciałem wrzucić mu chip, ale troszkę poczytałem forum i z tego co piszecie to silnik ten niezbyt jest podatny na tuning:> - i marzy mi się grill z RS4 Niżej kilka fotek, jak zrobię coś jeszcze to wstawię Szczere opinie mile widziane, pozdrawiam
- [B5 ADR] Moje maleństwo :)
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich zmotoryzowanych posiadaczy A4 Jestem Dawid, od roku jeżdżę A4 B5. Pozdrawiam.
BerniONE
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta